Lucie Benešová vařila řemeslníkům a u toho odhalila interiér své rozestavěné roubenky Benešky

lucie benešová

Herečka Lucie Benešová si už několik týdnů staví svou vysněnou roubenku v Jizerských horách. Stavba už se pomalu blíží ke konci, ale herečka se zatím musí smířit s tím, že ještě není hotovo.

Lucie Benešová jako správná majitelka svým řemeslníkům vaří dobré jídlo, aby jim práce šla víc od ruky. Nemohla si vybrat nic jiného než výborné řízky, po kterých se pravděpodobně jen zaprášilo.

Herečka se nechala vyfotit s pekáčem v ruce. „Takhle si tu na stavbě žijeme. Jsem nejen šéfová, ale i kuchařka,“ pochlubila se na svých sociálních sítích. Mnohé fanoušky však zaujal hlavně nádherný interiér, který je pro roubenku jako dělaný.

Lucie poodhalila dveře, které mají nádherně modrý odstín, ale také poličky s nezbytnými surovinami a kousek kuchyně, kterou už má vyzdobenou dekoracemi a květinami.

„Moc pěkné. V dobrém závidím! Snad nebudete muset čelit těm škarohlídům a nepřejícím, kteří se bohužel taky najdou. Vy ale užívejte, relaxujte, radujte se!“ napsala herečce jedna z mnoha fanynek, které sledují každou fotografii ze stavby, kterou Lucie zveřejní.

Jakmile bude stavba roubenky dokončená, herečka bude mít dokonale odpočinkové místo, ze kterého se jí snad ani nebude chtít odjíždět. A my se jí nedivíme!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!