Agáta Hanychová měla během hádky se Soukupem nápadně vypouklé bříško a podpořila tak spekulace o těhotenství

Agáta Hanychová

Ačkoliv se v minulosti nechala influencerka a podnikatelka Agáta Hanychová (38) slyšet, že čtvrté dítě rozhodně neplánuje, před pár dny byla během předávání dcery Rozárky zvěčněna se zřetelně vypouleným bříškem, které skrze upnuté rudé šaty nešlo přehlédnout. Dohady o těhotenství Hanychové tak téměř okamžitě zaplavily sociální sítě. Agáta hromadící se spekulace po pár hodinách v krátkosti vyvrátila, neboť podle ní mělo jít jen o následek ženských potíží.

Agáta Hanychová svým vypouklým bříškem okamžitě zaujala pozornost fanoušků, kteří už delší dobu spekulují o tom, jestli se influencerka nakonec pro další dítě přece jen rozhodne. Na druhou stranu by své těhotenské bříško pravděpodobně nechtěla tak brzy ukazovat svému expartnerovi Jaromíru Soukupovi, který by na ni nejspíš nenechal nit suchou.

K situaci se již více nevyjadřovala, neboť měla nejspíše starostí až nad hlavu. Ono předávání dcery Rozárky, u nějž byla zvěčněna fotografem redakce Extra, opět neprobíhalo v klidu a se svým bývalým partnerem, mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (55), si Hanychová několik minut ostře vyměňovala názory. Rodiče roční dcerky stály naproti sobě a střídavě na sebe ukazovaly zdviženým prstem.

Když už se zdálo, že se Soukup chystá z blízkosti domu Hanychové nadobro odjet, po pár metrech prudce zabrzdil, na místo se vrátil a začal se dohadovat i s Agátiným manželem, Mirkem Dopitou. Několik minut na sebe oba muži pokřikovali přes plot, a sousedé tak měli jistě o zábavu postaráno. Nakonec Soukup na Dopitu ukázal zdvižený prostředníček a z pražských Suchdol nakvašeně odjel.

O Dopitovi je známo, že své ženy se obětavě zastává a byl spatřen i u soudu během soudních stání, kam Hanychovou opakovaně doprovázel, když se právě se Soukupem soudila o dceru Rozárku. A právě soudní tahanice a všudypřítomný stres měly mít dopad i na Agátino zdraví.

Jak je známo, oslabené tělo je náchylnější na onemocnění, a tak není divu, že Hanychová musela ulehnout se střevní chřipkou. Se zdravotním neduhem, kvůli kterému musela zrušit i řadu plánovaných akcí, se podělila se svými „holčičkami“ na Instagramu: „Když na tebe přijde střevní chřipka od Kryšpína. Asi moje tělo řeklo, že už potřebuje pauzu,“ svěřila se.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!