Eva Pavlová promluvila o smrti milované kočky Micky: „Její odchod nám zanechal šrámy na duši,“ svěřila se

Eva Pavlová

Prezidentský pár si aktuálně prochází náročným obdobím. Po vleklé a pro její páníčky psychicky náročné nemoci zemřela první kočka Micka, která byla milovaná nejen Evou Pavlovou a jejím manželem, ale i příznivci prezidentské dvojice, neboť se stala jakousi tváří volební kampaně Petra Pavla.

Eva Pavlová se snažila ze všech sil, aby se zdravotní stav milovaného mazlíčka zlepšil, ale i přes její obětavou snahu a omezení veškerých pracovních povinností kočička Micka zemřela. I přesto, že se ke smrti miláčka rodiny nechtěla nejprve vyjadřovat, nakonec názor přehodnotila a na své sociální sítě umístila srdceryvné vyjádření, v němž se odráží její zármutek.

Dle jejích slov odešla kočka Micka s pohlazením v blízkosti nejbližších členů rodiny. Eva Pavlová se rovněž nechala slyšet, že podle ní jsou čtyřnozí mazlíčci parťáky, kteří z našich životů odchází příliš rychle: „Naši mazlíčci, parťáci, jsou tady pro nás každý den. Čekají s věrností a láskou, až se vrátíme z práce. Jsou s námi pouze po omezený čas. I když jsme unavení a není nám do skoku, nezapomínejme, že jejich čas s námi se počítá nespravedlivě rychleji“.

Zavzpomínala i na své dva psy, Kiki a Boba, kteří se už rovněž odebraly do zvířecího nebe: „Milovali jsme je a oni nám tu náklonnost vraceli jak mohli. Jejich odchod nám vždy zanechal šrámy na duši,“ nechala se v příspěvku slyšet první dáma.

V závěru svého vyjádření apelovala na ostatní, aby nikdy nezapomněli na své blízké a popřála všem co nejvíce radostných okamžiků: „Nezapomínáme ani na nikoho z blízkých, kteří nás opustili. Jsou stále nějakým způsobem s námi. Přeji všem, aby nám život přinášel co nejvíce těch pěkných chvil“.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Mojmir Churavy/Wikimedia Commons (CC0 1.0) – Public Domain

error: Content is protected !!