Svěží barvy nehtů, které jsou letos v kurzu

Woman's Pink Pedicure

Léto je konečně na obzoru a s ním přichází i odvaha nosit barvy, kterými my Češi poměrně šetříme. Na nehtech je však jednodušší se odvázat, a proto přinášíme několik tipů na svěží barvy nehtů, které jsou letos v kurzu.

Máte raději výraznější, nebo spíše neutrální barvy? Letos frčí oboje! Stačí si tedy vybrat svou nejoblíbenější barvu a pustit se do manikúry. Snažte se letos držet vždy jen jedné barvy, divočinu si necháme zase na příští rok.

Perleťově modrá

Tento lak je poměrně světlý, ale přesto výrazný díky chromovému pudru (nebo perleťovému laku), který se na základní lak nanáší. Perfektně se hodí na dovolenou nebo kamkoliv k vodě. Nejlépe vynikne u světlejšího oblečení.

Mléčně bílá

Tato nenápadná barva je radostí všech minimalistů. A jelikož je letošní léto ve znamení „čistých“ nehtů, tak nemohl mléčně bílý lak chybět. Výhodou je fakt, že se tento styl nehtů hodí k naprosto každé příležitosti.

Aperol

Znáte barvu jednoho z nejoblíbenějších letních drinků? Přesně tak, je to oranžová. A i s tou letos zazáříte, pokud si ji zvolíte jako barvu svých nehtů. Nebojte se vrhnout do neonové oranžové – je zábavná a dodává neutrálnímu šatníku barevný nádech.

Citronová limonáda

Lak v barvě citronové limonády zkrátka chcete. Tato doslova svěží barvička si vás získá svou pozitivitou. Žluté tóny letos volí i několik celebrit, mezi které patří například Hailey Bieber.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Element5 Digital/Pexels

error: Content is protected !!