Písařovicová věděla, že je Ondřej drag, už od začátku. Aktuálně prý uvažují o založení rodiny

daniela písařovicová brzobohatá

Moderátorka Daniela Písařovicová (44) se rozhodla promluvit ke kauze, která se aktuálně točí kolem Ondřeje Brzobohatého (40) a Taťány Kuchařové (35). Prozradila i to, že aktuálně uvažují o založení rodiny, napsal deník Blesk.

Daniela Písařovicová se dlouho nijak nevyjadřovala k boji mezi Brzobohatým a Kuchařovou, který teď probírá snad celá Česká republika. Nakonec se však vyjádřila a pochopitelně je na straně Ondřeje.

„Pokud jí Ondřej v manželství tak ubližoval, jak popisuje v církevní žalobě, nechápu, proč se s ním nerozvedla ona,“ nechápe moderátorka, která byla už od počátku spekulací o jejich vztahu terčem kritiky. Například Taťána Kuchařová byla přesvědčená, že si Ondřej s Danielou začal už v době, kdy ještě byli spolu ve vztahu. To však Daniela odmítá a podle ní Taťána moc dobře ví, že to tak nebylo.

„S Ondrou jsme se potkali úplně náhodně na jedné charitativní akci. Zeptala jsem se ho, jak se má. On jen sklopil hlavu a řekl, že vlastně blbě. Tehdy mě napadlo, že se asi něco děje v jeho soukromém životě. Podrobnosti si ale nechal pro sebe. Až když jsme na sebe narazili po pár měsících znovu, řekl mi, že se schyluje k rozvodu,“ řekla v rozhovoru pro Blesk.

Ondřej jí o své zálibě v převlékání za osoby jiného pohlaví (drag) řekl téměř na jejich prvním setkání. Údajně jí dokonce i ukazoval fotografie. Daniela s tím nemá problém, podle ní je to součást jeho umělecké duše.

Kuchařová Ondřeje obvinila také z toho, že je neplodný. Podle něj však to byla právě Taťána, kdo dítě nechtěl, jelikož antikoncepci vysadila až v době, kdy měli pár měsíců před rozvodem. S Danielou je ale všechno jinak. „Ondra neplodný není, takže o dítěti mluvit můžeme a mluvíme,“ potvrdila. Je pochopitelné, že pár uvažuje o založení rodiny, vzhledem k jejich věku mají nejspíš i nejvyšší čas. A my jim to samozřejmě přejeme.

Zdroj: Blesk, Expres, Instagram; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!