Svěží jarní sestřih: Patricie Pagáčová výrazně změnila svůj účes

Oblíbená česká herečka a pyšná maminka Patricie Pagáčová se na tuto jarní sezónu rozhodla výrazně změnit svou image. Na sociálních sítích se pochlubila svým fanouškům příspěvkem, které mnohé z nich překvapil.

Před nedávnou herečka dobou absolvovala se svým manželem a dcerou několikatýdenní dovolenou na Srí Lance, za kterou si od fanoušků vysloužila pořádnou dávku negativních komentářů.

Mnozí z nich jí totiž kritizovali především za to, že se rozhodla do této exotické destinace vycestovat takzvaně na vlastní pěst, bez cestovní kanceláře. Podle některých to bylo velké riziko především pro její malou dceru Bibi.

Negativita se však rázem vytratila a k tomu dopomohl i hereččin poslední příspěvek. V něm se totiž pochlubila svým novým jarním účesem. A změna je to opravdu výrazná. Dnes se herečka může pyšnit krásně sestříhaným mikádem, které jí neskutečně sluší. Dříve nosila delší vlasy, především stažené do různých drdolů.

Příspěvek herečka komentovala slovy „Ahoj, jaro,“ a k tomu přidala několik jarních emotikonů. Pod příspěvkem se rázem objevilo mnoho lichotivých komentářů. ,,Sekne Vám to a v té košili jste krásně rozzářená,“ napsal jeden ze sledujících. ,,Parádní vlasy, jste kočka,“ dodala další fanynka, která je z proměny nadšená.

Zdroj: Instagram Patricie Pagáčové, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!