Reklama na spodní prádlo po padesátce? Není problém, dokazuje božská Jennifer Lopez

Zpěvačka Jennifer Lopez (53) zveřejnila svůdné snímky, které vznikly v rámci její nové reklamní spolupráce. Celému světu tak opět dokázala, že i s přibývajícím věkem lze vypadat čím dál lépe.

Božská Jennifer Lopez ze stárnutí strach nemá. Na svém Instagramu sdílela fotografie za účelem propagace spodního prádla, které byly nafoceny v Itálii. Měla tak příležitost se opět pochlubit svou formou.

Fotografie jsou viditelně v přirozeném stylu, do kterého přehnaně nezasahovaly úpravy. Ačkoliv zpěvačka nemá břicho plné břišních svalů, jak už to u celebrit bývá, tak vypadá naprosto úžasně a sklidila velký úspěch – minimálně u svých fanoušků.

„Jsi tak krásná. Oblečená jako anděl. Jen tak dál,“ zaznělo v komentářích od nadšeného fanouška. „Od prvního dne jsi můj idol. Miluju tě JLo,“ napsala zpěvaččina s největší pravděpodobností velice věrná fanynka.

Tato reklama na spodní prádlo se zpěvačce obzvlášť povedla. Na svých sociálních sítích už se jí dostalo pozitivní zpětné vazby u fotografie od více než milionu sledujících.

Zdroj: Redakce, Instagram Jennifer Lopez; Náhledový obrázek: John Bauld/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!