Dovolená na horách s Ondřejem dopadla špatně, tak Daniela Brzobohatá sdělila, že už letos nehodlá nic plánovat

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Moderátorka Daniela Brzobohatá (dříve Písařovicová) vyrazila na křest ročenky Tomáše Břínka (TMBK) a u té příležitosti se Expresu svěřila, jak to má letos s plány.

Naplánovaná dovolená na horách, kam na začátku ledna vyrazila s manželem Ondřejem, dopadla špatně. Oba totiž onemocněli a z dovolené, na kterou se těšili, museli odjet s předstihem. I proto se moderátorka rozhodla, že letos už nebude nic plánovat. „Uvidíme, co nám rok 2024 přinese a doufám, že bude fajn,“ řekla výše zmíněnému webu Daniela, která vypadala velice odpočatě a spokojeně.

Ačkoliv se to tak nejdříve nezdálo, loňský rok byl pro Danielu nakonec velmi úspěšný. Poprvé se vdala, ukončila práci moderátorky v DVTV a rozhodla se více odpočívat a věnovat se sama sobě.

Moderátorka také přiznala, že se jí lidé poslední dobou ptají na otázky, které jí nejsou zrovna dvakrát příjemné. Nechtěla ani naznačovat, o jakou se jedná, ale všichni nejspíš tuší, že se jedná o otázku těhotenství.

Daniela s Ondřejem se stali kmotry ročenky Tomáše Břínka. Podle Blesku tomu tak bylo i proto, že spousta jeho vtipných koláží byla právě o nich. „Po celém podniku jsou rozvěšené moje kolekce a tohle mi přišlo vtipné dát ke vstupu. Jsem rád, že přišli manželé Brzobohatí, kteří jsou v mé ročence hned několikrát. Naštěstí si oba ze sebe umí udělat legraci, takže mě neposlali někam a přišli mi to pokřtít,“ řekl na akci Břínek.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!