Daniela Brzobohatá zažívala velký stres: Začaly mi vypadávat vlasy, dělaly se mi na hlavě lysiny

daniela písařovicová brzobohatá

Moderátorka Daniela Brzobohatá (dříve Písařovicová) se už před několika měsíci rozhodla výrazně zvolnit pracovní tempo a více si užívat života. Nyní vysvětlila, co před touto pauzou prožívala.

Daniela Brzobohatá na konci loňského října oznámila, že už nebude moderovat internetovou televizi DVTV, čímž překvapila širokou veřejnost. Jak ale tehdy sama vysvětlila, chtěla být více doma. V té době si se svým manželem pořídili velký byt, tak alespoň měla spoustu času na jeho zařizování.

Daniela se nedávno svěřila Blesku, že ačkoliv je o ni jakožto o moderátorku zájem, musela začít dělat věci jinak. „Moje tělo mě upozornilo, že je čas něco změnit. Byla jsem hodně unavená a ze stresu mi začaly vypadávat vlasy, dělaly se mi lysiny na hlavě, a to je vždycky známka toho, že je něco špatně,“ zněla její slova.

Moderátorka věděla, že pokud svůj život nezmění, mohlo by to dopadnout mnohem hůř než vypadané vlasy. „Když se vám tohle odehrává uvnitř těla, vy si to neuvědomujete a má to tyhle venkovní projevy, tak to je signál k tomu, že něco neděláte dobře,“ vysvětluje. Kromě stresu z práce se na ní pravděpodobně podepsala i loňská veřejná válka mezi Ondřejem Gregorem Brzobohatým a jeho exmanželkou Taťánou Kuchařovou, která se citelně dotkla právě i moderátorky.

Nyní už je na tom moderátorka zdravotně mnohem lépe. Věnuje čas svým přátelům, čte, chodí na procházky a pokud to čas dovolí, vyrazí s Ondřejem do zahraničí. Naposledy vyrazili na hory, to ale moc dobře nedopadlo, protože tam onemocněli. Samozřejmě i pracuje, ale už to tolik nepřehání. „Mám čas víc na sebe, a to jsem potřebovala, být víc v pohodě. Zaplaťpánbůh, že jsem takhle uvědomělá,“ uzavřela.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, iDnes; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!