Monika Binias si tvrdě rýpla do dcery Ornelly: „Přiznala mi, že současně s Pepou měla několik milenců.“

Ornella Koktová

Monika Binias (51) byla v rozhovoru pro redakci Extra neočekávaně sdílná. Možná až příliš. Nejenže prozradila, že se svým o 24 let mladším manželem, hokejistou Petrem Biniasem, čekala potomka, o kterého po nešťastném pádu na schodech bohužel přišla, ale rovněž si nebrala servítky se svou starší dcerou Ornellou Koktovou (31), do které si po delší době opět rýpla.

Prozradila totiž, že Ornella měla být svému manželovi, Josefu Koktovi (67), opakovaně nevěrná. Se svými milostnými eskapádami se jí měla svěřit Ornella sama, což je vzhledem k jejich narušenému vztahu velmi nepravděpodobné. Ale Monika si i tak stojí za svým a tvrdí, že když byla s dcerou ještě v kontaktu, měla jí ono pikantní tajemství svěřit: „Ona dokonce i dříve přiznala, když jsme byli v kontaktu, tak že simultánně s Pepou měla několik milenců. Ona tu svoji promiskuitu nijak neskrývá. To už několikrát zaznělo od ní a nemyslím si, že tato praxe by byla teď jiná,“ domnívá se Binias.

Ornella si podle Moniky začala s Koktou jen kvůli financím, o které ale bývalý podnikatel po uveřejnění vztahu zakrátko přišel, neboť obchodování na burze nedopadlo tak, jak očekával: „Pepa v tu dobu bydlel v Pařížské, chodil do drahých kaváren a restaurací. To pozlátko jí vyhovovalo,“ vzpomínala na více než deset let starou záležitost Binias. Dle Moniky nebylo tehdy novinkou, že Ornella randila převážně se staršími, finančně zajištěnými muži, neboť dle jejích slov neumí Koktová žít jinak než v luxusu: „I v minulosti to byli vždycky starší muži zabezpečení. Ornella má ráda luxus, vždycky to takhle cílila. Viděla jsem toho hodně z okna. Zdálo se mi to opravdu vždycky finančně účelové. Nechci ale říkat žádné číslo, nechci být tak nevkusná jako Ornella,“ dodala.

Binias v rozhovoru zavzpomínala i na dobu, kdy Ornella procházela obdobím dospívání a dle Moniky jí dala zabrat víc než kterékoli jiné dítě: „Šla třeba k mojí sestře na návštěvu a tam jí ukradla různé věci, počmárala zdi. Bylo to hodně těžké. Vy s tím nesouhlasíte, vy ji buzerujete, ale nic nenaděláte. Měla i kamarádku, které přebrala lásku. Orny byla taková už od školky a v kolektivu začala rýpat. Neměla skoro žádné kamarády,“ nebála se zajít do detailů Binias.

Nejde o první veřejný kopanec, který své dceři Monika uštědřila. Již v minulosti nařkla Ornellu, že do médií účelově lže. Tehdy se jednalo o mladší sestru Koktové, Charlottu, o níž Ornella tvrdila, že s ní i s celou rodinou přerušila veškerý kontakt. Binias se k celé záležitosti rozhodla vyjádřit a své dceři poslala přes sociální sítě jasný vzkaz: „Ornello, neměla bys dělat vše pro zviditelnění a kopat do své vlastní sestry, která už leží na zemi. Opětovně jsi lhala, viděla ses s ní na Vánoce, a jen díky mně. Mluvila si s ní osobně. Opětovně lžeš, jako vždy,“ nebrala si Monika s dcerou servítky.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!