Lucie Vondráčková prozradila detaily ze svého života: Přítele (24) si nastěhovala domů, a vaří jen jídla hotová do 10 minut!

Zpěvačka Lucie Vondráčková (43) poodhalila detaily ze svého soukromého života a prozradila dokonce i to, že aktuálně žije v domě s dětmi, přítelem Zdeňkem Polívkou (24), psem, dvěma kočkami a čtyřmi ptáky, píše Blesk.

Lucie Vondráčková aktuálně žije hlavně pro své syny, má však také nového přítele, kterému je teprve 24 let. Doma se tedy zpěvačka téměř nezastaví. A jak to podle ní vypadá v domě, který je plný? „Pořád všechny krmíte! Moje babička ve Slatiňanech vždycky vařila. Už od rána dělala oběd a od oběda zase večeři. Už tam jsem si uvědomila, že to asi není úplně to, co bych chtěla. Ráda chodím do divadla, čtu knížky, sportuju se svými syny… Takže to mám tak, že co není do deseti minut uvařený, jako by neexistovalo. Ale kluci jsou zdraví a myslím, že všechno mají.“

Vondráčková také prozradila, že to byla právě ona, kdo vedl své děti ke sportu, ačkoliv by se to očekávalo spíše od jejich otce Tomáše Plekance, který je český hokejista. „Jejich tatínek sportoval sám, takže nebyl doma a bylo to na mně. Odmalička jsem je vedla k plavání a jsem šťastná, že je to pořád baví. Zajímá je také gymnastika a sportovní tenis,“ radovala se.

Zpěvačka nedávno také natočila klip k písni Šance z alba Letokruhy, kde se na scénu ve vaně svlékla do naha. „Text jsem psala s Vojtou Drahokoupilem, hudbu napsal Tomi Popovič. A už zítra bude na všech hudebních platformách. Moc se těším, co na klip řeknete,“ řekla fanouškům v pořadu Kápni božskou.

Zdroj: Blesk, Šíp, Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY-SA 4.0)

error: Content is protected !!