Kateřina Brožová se pochlubila svou nádhernou dcerou: Jako přes kopírák, píší lidé

kateřina brožová

Herečka Kateřina Brožová (55) se na sociálních sítích pochlubila svou dcerou, která je celá po mamince. Společně vyrazily na dovolenou k moři, kterou si užívají naplno.

Kateřina Brožová je velmi aktivní na sociálních sítích, kde má svou početnou základnu fanoušků. Sdílela několik fotografií ze své dovolené a po několika dnech se rozhodla pochlubit také svou dcerou.

„S mojí holčičkou na dovolené,“ napsala ke společné fotografii. Nešlo si nevšimnout, že ženy vypadají téměř jako sestry, což herečce potvrdili její sledující. „Jako přes kopírák,“ zaznělo v komentářích.

Brožová se sice nesvěřila, v jaké zemi se nachází, pravděpodobně se ale jedná o Chorvatsko, Itálii či Řecko. Jedno je však jisté – čas strávený se svou dcerou si užívá do poslední vteřiny.

Podle dostupných informací je herečka a zpěvačka stále single, což je pro mnohé naprosto nepochopitelné. Kateřina však nevypadá, že by jí to jakkoliv vadilo.

Brožová je velmi aktivní žena, která je fit a ve svých 55 letech se nebojí ani jízdy na koni. Ráda si ale dopřává zejména odpočinek v přírodě a nevynechá ani příležitost sledovat západ slunce.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!