Božská Radka Třeštíková fanoušky opět provokuje v upnutých legínách a tílku bez podprsenky

radka třeštíková

Radka Třeštíková (42) na sebe v poslední době strhává poměrně dost pozornosti. Není to však jen kvůli jejím knihám, ale i kvůli tomu, jak se spisovatelka prezentuje na sociálních sítích. Tentokrát své příznivce potěšila fotografií v upnutých legínách a tílku bez podprsenky.

Není žádným tajemstvím, že Radka Třeštíková dokáže způsobit pořádný rozruch. Když se zrovna nemluví o jejích knihách, lidé řeší to, jak se spisovatelka prezentuje na sociálních sítích. O brunetce je známo, že si většinou nebere žádné servítky a s názory veřejnosti si hlavu příliš neláme. Občas se tak zdá, že ji lidé buď zbožňují, nebo nenávidí a že snad ani neexistuje nikdo, komu by byla jedno.

Čas od času se spisovatelka na Instagramu pochlubí velmi pikantní fotografií, která pořádně rozvíří vody. Tentokrát se Třeštíková držela celkem zpátky a sdílela fotografii vyfocenou ve výtahu. I tak ale mnohé brunetka potěšila. Na snímku má totiž na sobě upnuté černé legíny a bílé tílko, pod které neoblékla podprsenku. Nutno podotknout, že to spisovatelce velmi sluší a její vysportovanou postavu by jí mohly závidět i mnohem mladší ženy. Můžete se přesvědčit sami, stačí v přiloženém příspěvku níže pomocí šipky nalistovat druhou fotografii.

Není to přitom tak dávno, co Radka na svých sociálních sítích sdílela nahou fotografii, na které měla na sobě pouze titěrná tanga, za což sklidila komplimenty, ale pravděpodobně ještě o něco více negativních komentářů.

Třeštíková se netají tím, že často a ráda sportuje. Když může, jde si zaběhat nebo si zacvičí jógu. Kromě toho si prý hlídá i stravu. Prsa, která si nechala v minulosti chirurgicky upravit, má také výstavní. „Přemýšlela jsem nad tím několik let, od porodu druhého dítěte jsem nebyla úplně spokojená sama se sebou,“ řekla tenkrát k plastice pro web Super. Třeba tak i její dokonalý vzhled je důvodem, proč některé lidi tolik irituje. Sama spisovatelka si však myslí, že je možná problém i v tom, jak se tváří. „Když se nad tím zamyslím, napadne mě, že se asi tvářím nafoukaně a arogantně. Záměr v tom není, mám jen svá podvědomá gesta a výrazy, dost přísný a zkoumavý pohled,“ svěřila se před časem pro web Idnes.

Zdroj: Redakce, autorský text; Super.cz, Idnes.cz; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!