Ivana Gottová odložila otevření muzea Karla Gotta: Prosím vás o trpělivost, vzkázala

Ivana Gottová

Po krátké odmlce se Ivana Gottová (48) prostřednictvím sociálních sítí opět ozvala fanouškům svého manžela, zpěváka Karla Gotta, aby jim sdělila novinky kolem dlouhodobě plánovaného otevření muzea v pražské Bertramce, kde Mistr spolu s rodinou léta žil. Nejednalo se však o zprávu, která by Gottovy fanoušky potěšila, neboť Gottová musela z vícero důvodu slavnostní otevření odložit na polovinu příštího roku.

Jak Gottová v úvodu příspěvku oznámila, přípravy trvají déle než sama předpokládala a veškeré detaily, které budou návštěvníkům symbolizovat zpěvákův život, si vyžádají více času než bylo původně v plánu: „Jak víte, plánovala jsem, že letos na podzim otevřu náš dům, který jsem pojmenovala na počest mého manžela Villa Gott, vám, milým Karlovým fanouškům. Plány a přípravy jsem spolu se svým týmem rozjela naplno. Chci vám náš domov ukázat autenticky, tak, jak ho měl Karel rád a jak v něm žil, včetně všech důležitých detailů a zajímavostí, o které bych vás nerada ochudila. A to bohužel ještě nějakou chvíli potrvá, tedy déle, než jsme všichni předpokládali a plánovali.“

Aby spolu s týmem dokázala z muzea vykouzlit dokonalou památku na svého muže, odložila Gottová slavnostní otevření Villy Gott na polovinu příštího roku. Zpěvákovy fanoušky dále poprosila o trpělivost a ujistila je, že muzeum zcela jistě otevře: „Už teď bohužel víme, že do letošního podzimu nebudeme moci vilu nachystat a veřejnosti zpřístupnit. Prosím vás tedy o trpělivost. Villu Gott vám určitě otevřeme, jen termín musíme posunout až na polovinu roku 2025,“ vzkázala dále Gottová.

Mistrovy fanoušky závěrem příspěvku přeci jen potěšila, neboť je ubezpečila, že plánovaný vzpomínkový koncert na počest Karla Gotta proběhne tak, jak bylo plánováno: „O vzpomínku na Karla letos na podzim určitě nepřijdete. Nemůžeme a ani nebudeme opomíjet tento významný rok Karlových nedožitých 85. narozenin a 5. výročí jeho odchodu,“ připomněla Gottová konání koncertu s názvem „Karel Gott – jeho písně žijí dál,“ jenž proběhne 5. listopadu.

Fanoušci se mohou těšit na celou řadu hudebních hvězd i příjemnou atmosféru, kterou písně Karla Gotta s jistotou navodí. Je pravděpodobné, že v O2 aréně opětovně vystoupí i společná dcera manželů Gottových, Charlotte Ella (17), která již za pár dní vstoupí do světa dospělých. Příznivci Karla Gotta se mají jistě na co těšit.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!