Hořké tajemství Moniky Binias: S o 24 let mladším manželem čekala dítě, kvůli nešťastnému pádu ale potratila

Monika Binias, Petr Binias

V rozhovoru pro redakci Extra se Monika Binias (51), jež proslula především účastí v reality show Štiky, kde se téměř v každém z deseti dílů dokázala téměř do krve pohádat se svou starší dcerou Ornellou či jiným členem rodiny, svěřila s bolestivou zkušeností, kterou si nepřeje zažít žádná žena. Se svým o více jak dvě dekády mladším manželem čekala před dvěma lety vytouženého potomka, o kterého ale po pádu na schodech náhle přišla.

Ačkoliv je sama matkou dvou dávno dospělých dcer, společného potomka s manželem Petrem si přála již od doby jejich seznámení. I přes Moničin zralý věk se páru před dvěma lety podařilo dítě počít, jenže kvůli nešťastné události, při které Monika upadla na schodech, manželé o potomka přišli.

O těžkém období i manželově touze po dítěti se Monika rozhodla promluvit teprve nedávno, v rámci rozhovoru pro redakci Extra: „Nám se to před dvěma lety podařilo. Bohužel jsem ale zakopla na schodech a špatně to dopadlo. Od té doby se nám to nepodařilo. Já jsem tomu otevřená a potomka bych si moc přála. Naštěstí ty děti vyloženě nepreferuje, ale když by to vyšlo, byl by rád. Ale on je rád, že si vzal mě a nechce mě zranit,“ popsala situaci matka Ornelly Koktové.

Vztah s manželem si jinak ale nemůže vynachválit. Nesnadné pro ně bylo i seznámení Moniky s Petrovými rodiči, neboť maminka jejího manžela je dokonce mladší než Monika a vztah svého syna ze začátku příliš libě nenesla: „S rodiči Petra to bylo těžké. Já jsem vrstevník, ba dokonce jsem starší než maminka. Petr za to ale bojoval. On byl jako skála a oni pochopili, že je dobré přijmout tu volbu toho syna, a když je šťastný on, tak budou i oni,“ dodala Monika s tím, že nyní je už situace o mnoho lepší a pár ustál se ctí i tuto životní zkoušku.

Z jejich věkového rozdílu nemá obavy ani do budoucna, neboť jak sama neustále opakuje, je plná energie a chuti do života a občas je její manžel ten, který by raději odpočíval v pohodlí domova a ona se chce bavit ve společnosti. Že je její manžel mladší je pro ni příjemným bonusem, neboť na něm oceňuje jeho duši chlapce: Je to super, není zdecimovaný tím životem a má duši kluka. Doufám, že to tak vždycky zůstane. Já mám strašně moc energie, takže nám to klape. No a o sexu, to ani nebudu mluvit, jak je to báječné. Ráno se probudíte a máte vedle sebe tělo hokejového boha“, svěřila Monika výhody, jež plynou ze vztahu s mladším mužem.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Prima Ženy; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!