Kolaps za volantem: Gabriela Gášpárová narazila do protijedoucího vozu a skončila v nemocnici

Gabriela Gašpárová

Tragicky mohla skončit děsivě vyhlížející situace, kdy kvůli náhlé nevolnosti způsobila účastnice reality show Love Island, Gabriela Gášpárová (23), autonehodu na jedné z pražských křižovatek. Naštěstí se jí ani ženě v protijedoucím voze nic vážného nestalo, ale i přesto byla pro jistotu Gášpárová ihned převezena do nedaleké nemocnice, kdy jí záchrannou službu zavolal její přítel, model Petr Havránek (27), jenž na místo nehody okamžitě dorazil.

Předem nic nenasvědčující křeče břicha i rozmazané vidění způsobily, že mladičká modelka a infulencerka nezvládla řízení a narazila do právě projíždějícího vozu. Nevolnost byla natolik silná a nečekaná, že se Gášpárové řízení zcela vymklo její kontrole a kráska už nebyla schopna auto bezpečně zastavit. Jen sekundy chyběly, aby zcela ztratila vědomí. I proto se snažila co nejrychleji projet osudnou křižovatkou a o pár metrů dál zastavit a zkusit své tělo uklidnit, případně si zavolat pomoc.

Bohužel se při projíždění řádně nerozhlédla a narazila do protijedoucího vozu, kterému nedala přednost zprava. Jak sama modelka později přiznala na svém Instagramu, v moment, kdy křižovatkou projížděla, se jí náhle zatmělo před očima, a řidičku v nabouraném voze tak vůbec nepostřehla. Po incidentu byla zmatená a její stav se nelepšil, proto jí její přítel, Petr Havránek, zavolal raději záchranku, která Gášpárovou odvezla na pohotovost.

Své potíže, které jsou příčinou zaviněné nehody, pak shrnula v příspěvku na svém Instagramu: „Měla jsem obrovské křeče v břiše, celá jsem se orosila, mžitky před očima, zalehly mi uši,“ popsala náhlou nevolnost utrápená Gášpárová, která se aktuálně až na psychickou újmu a starosti s incidentem spojené cítí o poznání lépe.

Na osudný moment si ale dle svých slov příliš nepamatuje, protože silné mžitky před očima způsobily, že neměla o vzniklé situaci do poslední chvíle ani ponětí: „Vůbec jsem nevěděla, která bije. Odvezli mě do nemocnice, kde to tedy bylo naprosto šílené. Jestli jsem se někdy cítila jako kus hadru, tak to bylo tam,“ postěžovala si závěrem na neprofesionální jednání, kterého se jí v nemocnici dostalo.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Super, TV Nova; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!