Novomanželé Brzobohatí uvažují o adopci: Dítě by si moc přáli

Daniela Písařovicová Brzobohatá, Ondřej Gregor Brzobohatý

Loňský rok byl pro moderátorku Danielu Brzobohatou (45), známější pod jejím dívčím jménem Písařovicová, i pro jejího manžela Ondřeje Gregor Brzobohatého (40), více než úspěšným. Nejen že se krátce po zásnubách vzali u italského Gardského jezera, ale dařilo se jim i v profesním životě. Převážně pak Ondřejovi, který ztvárnil jednu z hlavních rolí ve druhé sérii seriálu Iveta, ke kterému složil i hudbu.

Jediné, co páru k úplnému štěstí schází, je společný potomek. Ten jim do života ale stále nepřichází, a tak o pět let starší Daniela začala řešit otázku adopce. Její postoj k náhradnímu rodičovství je více než kladný a o názoru na něj se rozhodla promluvit i pro deník Blesk: „Tabu to pro mě není, ale zároveň si myslím, že to chce strašně moc odvahy, aby člověk tento krok udělal. Musí to mít velmi dobře rozmyšlené, protože znám příběhy lidí, kteří adoptovali dítě, a nebyly to úplně šťastné příběhy“. Daniela i Ondřej by si dítě skutečně moc přáli.

Pokud by se manželé Brzobohatí přeci jen rozhodli dítě adoptovat, neměli by mít potíže dostat od státu zelenou. Přeci jen finanční stránka věci je trápit nemusí a zázemí pro nového člena rodiny mají rovněž zajištěné. Krátce po svatbě se rozhodli přestěhovat do moderně zařízeného smíchovského bytu na Praze 5, za který utratili v přepočtu 19 milionů korun.

Sama Daniela by měla na výchovu dítěte momentálně dostatek času, neboť v loňském roce oznámila konec v internetové stanici DVTV. Spolupráci ukončila po necelých dvou letech kvůli únavě a zdravotnímu stavu. Přeci jen rozhovory zahrnují i náročnou několikahodinovou přípravu, nemluvě o živých vstupech.

Dvojice má tak alespoň více času sama na sebe a na oblíbené cestování, nejen po milované Itálii. A třeba se na jedné z cest podaří páru zplodit i vytouženého potomka.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!