Simona Krainová čelila útoku: Volal jí manžel, ten ale seděl vedle ní a telefon měl vedle sebe. Obtěžování řeší policie

simona krainová

Před pár dny se topmodelka Simona Krainová (50) svým sledujícím na Instagramu svěřila, že jí a oběma synům byla odcizena identita neznámou ženou, která si na základě jejich fotografií a poupravených informací založila profil na Facebooku. Nyní musí modelka řešit další útok, jenž se týkal opakovaných podvodných telefonátů. Celou eskalující záležitost se rozhodla oznámit na policii.

Co dříve byly jen pouhé negativní komentáře, se kterými se Krainová po dobu své bohaté kariéry naučila pracovat, jsou dnes mnohem horší projevy, řekněme až nenávisti. Ukradení identity, ve kterém jsou mimo dospělého jedince zahrnuty i děti, je poměrně závažné jednání, se kterým se modelka rozhodla svěřit svým fanouškům a zároveň je požádat, aby falešný profil nahlašovali. Ti tak učinili a facebookový profil byl po pár dnech zablokován a trvale odstraněn.

Krainová si jistě oddechla a předpokládala, že se jednalo o jednorázovou záležitost. Bohužel opak byl pravdou. Před pár dny se spolu se svým manželem, Karlem Vágnerem ml. (49), setkala s dalším obtěžujícím útokem. Ten se tentokrát týkal opakovaných telefonátů na její osobní mobil. Někdo by si pomyslel, že si možná nějaký fanoušek opatřil telefonní číslo a nyní se snaží na sebe modelku upozornit. Celá situace je však mnohem podivnější než se zdá.

K celému „zážitku“ se Krainová opět rozhodla vyjádřit na svém Instagramu, tentokrát formou videa, v němž mimo jiné zaznělo i toto: „Dívala jsem se v klidu v posteli na Netflix s mým manželem a najednou mi začal zvonit telefon a já jsem s překvapením zjistila, že mi volá můj manžel. Byla tam jeho profilovka i jeho telefonní číslo, ale můj manžel mi skutečně nevolal a jeho telefon byl bezpečně uložen vedle postele“.

Neboť mobilní telefon nepřestával vyzvánět, rozhodla se jej modelka nakonec zvednout: „Asi po osmnácté jsem to zvedla a ozval se tam jen šum“, dodala. Celá situace začala být neúnosná, a tak se Krainová rozhodla předat ji k řešení právníkům a rovněž útok nahlásit na policii. Jak ale později zjistila, jedná se o vcelku běžnou formu obtěžování. Tím je celá situace o to více znepokojující a je otázkou, zda souvisí s odcizením modelčiny identity.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Zena; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!