Další krize mezi princem Harrym a Meghan Markle: Stále častěji se mluví o rozvodu

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou v posledních měsících na titulní stránce všech novin. Nejen kvůli svým výrokům, ale také kvůli tomu, že se stali oběťmi nebezpečné honičky s paparazzi v New Yorku, která velmi připomínala tragickou nehodu princezny Diany. Nyní se o nich znovu mluví, ale z úplně jiného důvodu.

Britská média tvrdí, že pár neprožívá zrovna nejlepší okamžiky manželství vztahu a stále častěji padají slova o možném rozvodu. Harry a Meghan se vzali 18. května 2018 a ceremoniál, široce sledovaný a komentovaný celou britskou společností, se konal na hradě Windsor. Od té doby, kdy byli považováni za pohádkový pár, se však hodně změnilo.

Zdá se, že se pár místo oslav pěti let manželství snaží překonat krizi. Podle deníků Daily Mail nebo The Telegraph Harry a Meghan údajně neoslavili své výročí a už nějakou dobu nesdíleli žádné láskyplné gesto, což v britských médiích vyvolává podezření na možný rozvod.

Tom Bower, expert na královskou rodinu, poznamenal, že Meghan v manželství s Harrym nenalézá taková privilegia a pozitiva jako dříve, a proto si hledá zadní vrátka. Navíc její nepřítomnost na korunovaci Karla III. přiživila zvěsti o krizi. Podle všeho však zůstala v Americe kvůli oslavě narozenin syna Archieho.

Zdroje: Daily Mail, The Telegraph; Náhledový obrázek: Mark Jones/Wikimedia Commons

error: Content is protected !!