Agáta Hanychová prožila první víkend bez dcery Rozárky: Utěšovat ji musel Dopita ve wellness

Agáta Hanychová

Modelka a podnikatelka Agáta Hanychová (38) si v poslední době neprochází příliš radostným obdobím. Ačkoliv byla ochotná podvolit se podmínkám obou otců svých dcer, se kterými se střídavě soudí o nastavení péče, netušila, že Jaromír Soukup (55) vezme její nabídku natolik vážně, že celou dohodu za víkend přepracuje a nastaví ji tak, aby vyhovovala převážně jemu. I přesto, že Hanychová smlouvu nakonec podepsala, výsledkem trpí.

I proto má za sebou poněkud krušný víkend, který byl zároveň prvním, kdy společnou dceru Rozárku měl v péči její otec, tedy mediální magnát a bývalý boxer, Jaromír Soukup. Odloučení od ani ne roční dcery je pro Hanychovou skličující a celou záležitost nese těžce. Útěchu se jí snažil poskytnout Mirek Dopita (39), který situaci nejspíše do jisté míry rozumí, neboť dlouhé roky měl ve střídavé péči společného syna Kryšpína.

Tomu už je ale nyní konec a dvojice je opět spolu. Na konci loňského roku dokonce vstoupili do svazku manželského a od té doby září spokojeností. Dopita se snaží Hanychovou všemožně podporovat a proto nechyběl ani jako doprovod u nedávných soudních stání, kterých se influencerka osobně účastnila. Není proto divu, že se ji snažil přes víkend rozptýlit a v sobotu ji vzal na romantický výlet jen ve dvou.

Pár si nejprve užil relaxu ve wellness, poté zašel na jídlo a den zakončil golfem. Jak je u Hanychové zvykem, nezapomněla se zážitkem pochlubit svým „holčičkám“ na Instagramu, kam umístila příspěvek, v němž manželovi poděkovala: „Když manžel ví, že nedokážeš spát v pokoji, kde má Rózka postýlku a není tam. Děkuji Mirku“.

I přesto, že Hanychová golfu dvakrát neholduje, odpoledne si užila a jistě alespoň na chvíli přišla na jiné myšlenky. Jak se v příspěvku svým sledujícím dále svěřila, pokud bude golf trénovat pravidelně, má vyhlídky dostat se za pár let na profesionální hřiště: „Golf opravdu hrát neumím, ale třeba se za 10 let dostanu i na hřiště. A pro rejpaly: znám ootd (outfit dne), ale tohle byla momentka na hřišti, kde se nehrálo,“ vyslala jasný vzkaz haterům. Neděli pak strávila u sportu, který je jejímu srdci bližší — wakeboardingu.

Zdroj: Autorský text, redakce, Super, Život v Česku; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!