Ornella Koktová se pohádala s manželem kvůli svým narozeninám: „Jsem hrozný chudák, dostala jsem jen blbou kytku!“

Ornella Koktová

Influencerka a podnikatelka Ornella Koktová (31) slavila narozeniny sice už v únoru, nyní ale přiznala, že se od svého manžela velkých darů nedočkala. Nakonec se s ním kvůli tomu i pohádala.

Ornella Koktová se rozhodně nebojí dát najevo svůj názor. A taky se nespokojí jen s květinou k narozeninám, ačkoliv by oslavy měly být především o něčem jiném než jsou dárky.

Josef Kokta (66) podle Ornelly často zapomíná, a to i na narozeniny a výročí. „Jsem hrozný chudák! V únoru jsem měla narozeniny a jediný, co jsem od něho dostala, byla nějaká blbá kytka! Takže jsme se kvůli tomu i pohádali, protože já strašně ráda dávám dárky a hrozně mě baví reakce obdarovaných. Dlouho přemýšlím o tom, co komu dám. A on, když mám narozeniny, to řeší den předem, protože je z rodiny, kdy nikdo u nich žádný dárky neřešil,“ prozradila Blesku Ornella na otvíračce luxusního obchodu s diamanty.

Ornella, která vydělává měsíčně statisíce, nejspíš chtěla po svém manželovi něco víc než jen kytku. On sám však podle ní údajně nic moc nevydělá a sama podnikatelka už před svatbou věděla, že je Kokta na mizině.

Ornella se stará o tři děti, celou domácnost a také o většinu výdajů, je tedy pochopitelné, že si přála být svým manželem pořádně opečovávaná alespoň na své narozeniny. Bohužel se nedočkala.

Ornella nedávno pro deník Expres prozradila, že její manžel není příliš zábavný člověk. „Ten je takový nudný, že vůbec nepije. Kolikrát bych si večer, když jdou děti spát, dala nějaký drink a on se mě zeptá, jestli chci heřmánkový anebo Earl Grey. Tak si dám heřmánek s medem. A takhle to u nás doma vypadá“. 

Zdroj: Autorský text, Blesk, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!