Lucie Benešová miluje sdílet svůj život na sociálních sítích, ale Matonohu tam neukazuje. „Stačí, když tam kašpařím já,“ říká

lucie benešová

Herečka Lucie Benešová nemá svůj účet na Instagramu až tak dlouho, ale i za tu dobu, co tam působí, si tuto sociální síť stihla zamilovat. Lucii zase milují fanoušci, a tak jsou všichni spokojení. Jenže proč tam nikdy neukazuje svého manžela?

Lucie Benešová na sociální sítě přispívá doslova každý den. Její fotografie a videa jsou zábavná, a kromě toho se tak fanoušci mohou dozvědět spoustu věcí z hereččina soukromí, které by jinak neměli šanci vědět.

„Rozjela jsem to ve velkém. Mě to totiž nějak začalo bavit. Baví mě točit videa, baví mě pod to dávat muziku, baví mě tam blbnout. Dělám tam spíše takovou legraci. Neberu se úplně vážně. Nepoužívám žádné filtry, je to prostě tak, jak to je,“ řekla v rozhovoru pro Expres.

Například poslední dobou mohou fanoušci vidět, že si herečka spolu s rodinou staví chatu, které říká Roubenka Beneška. Lucie ale také ráda cestuje a zrovna před pár dny vyrazila autem k moři. Sociálními sítěmi si už dokáže i vydělávat.

V komentářích se však sledující často ptají, proč herečka nikdy neukazuje svého manžela Tomáše Matonohu. Ten totiž skutečně není snad na ani jedné fotografii, takže se fanoušci občas obávali, jestli se pár nerozešel.

„Manžel na to není. Plno fanoušků se mě ptá, proč tam není, tak bych to chtěla objasnit. Není to kvůli tomu, že bych ho tam nechtěla já, ale on tam prostě nechce být. Stačí, když tam kašpařím já,“ uvedla Benešová na pravou míru.

Zdroj: Expres, Instagram Lucie Benešové, redakce; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!