Karlos Vémola popsal své poprvé: Znásilnila mě na poli, domů jsem přišel celý od bahna

karlos vémola

Zápasník Karlos Vémola (37) teď mnohým nahání hrůzu, dříve byl však pohledný mladík, po kterém pokukovala spousta holek. Jednou se mu to dokonce stalo osudným.

Karlos Vémola nebyl vždy takový drsňák, jakým je teď. Na základní škole byl pro holky podobného věku přitažlivý, ale on sám si tehdy netroufl být s žádnou o samotě, píše Blesk. Přiznal, že byl na základní škole znásilněn, když ho starší spolužačka nalákala na procházku do přírody.

„Vlétla na mě jako vosa. Tehdy jsem chodil do osmé třídy na základce a ona o rok výš. Pamatuji si, že propadla, takže byla o dva roky starší. Znásilnila mě někde na poli. Domů jsem přišel celý od bahna, jak na mě řádila,“ řekl se smíchem, jak uvádí portál Extra.

Teď už Karlos tuto vzpomínku vykládá lidem se smíchem, tehdy to pro něj však nejspíš moc vtipné nebylo. Napsal o svém poprvé i ve své knize Lvi žerou první.

Dnes už Vémola před ženami ostych nemá. Spíše by se dalo říct, že má opačný problém. Není tajemstvím, že svou současnou manželku Lelu Vémolu několikrát podvedl.

Zdroj: Extra, Blesk, Kniha Lvi žerou první, redakce; Náhledový obrázek: Warrior Fight Series/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!