Ewu Farnou nechtěli pustit na Anděly: Nemohla najít vstupenku

Celebrity nemají jistý vstup na každou společenskou akci ani v případě, že jsou na ni pozvané. O tom se přesvědčila i zpěvačka Ewa Farna, která nemohla svou vstupenku najít.

Ewa Farna si oblékla třpytivě modrý outfit, který jí nesmírně slušel, a vyrazila na udělování cen Anděl 2022. Když dorazila ke vstupu, nemohla najít svou vstupenku. Ostraha u vstupu ji bez ní ale dovnitř nepustila a ani to neměla v plánu, takže zpěvačka chvíli stála venku a s klidem hledala vstupenku v telefonu.

Ewa nebyla naštvaná ani nervózní, ve skutečnosti si dělala legraci z vlastní hlouposti. „Je to zcela v pořádku. Rozhodně nejsem člověk, který očekává, že mě musí pustit bez vstupenky. Naopak velmi oceňuji profesionální přístup,“ prozradila Blesku.

Ewa nakonec vstupenku přece jen našla a užila si krásný večer, za který poděkovala na svých sociálních sítích. Několik fanoušků zaujal zejména její nádherný kabát, ve kterém zpěvačka zazářila.

Na akci vyrazila bez svého manžela, který měl jiné pracovní povinnosti, a tak si mohla užít společné chvilky se svými kolegy.

Zdroj: Blesk, Instagram Ewy Farne; Náhledový obrázek: Wojciech Pędzich/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!