Denisa Nesvačilová už prý má náhradu za Kolečka: Je to pravda nebo chce aby žárlil?

Herečku Denisu Nesvačilovou (31) nečekaná zpráva o svatbě Petra Kolečka (39) šokovala. Pravděpodobně to nemohla ani pochopit. Nyní se však šušká, že už má za Kolečka náhradu. Jenže jaká je pravda?

Láska Nesvačilové ke Kolečkovi je údajně pryč. Téměř nikdo nechápal co na něm herečka viděla, ta však říkala, že je charismatický. Teď už má být údajně všechno jinak.

Herečka si má užívat pozornost mužů, kteří se kolem ní nadšeně točí. Nejspíš také chtějí zjistit, proč se od ní Kolečko nedokázal odtrhnout a věnovat se jen té ženě, se kterou má syna.

Podle časopisu Moje šťastná hvězda se Nesvačilová zakoukala do kolegy Lukáše Buriana (44). Prozradit je mělo pošťuchování na sociálních sítích. Je však možné, že se herečka pouze veřejně snažila vyvolat žárlivost Petra Kolečka, který už podezřele dlouho nevyvedl žádnou lumpárnu.

Na jednom ze svých nejnovějších Instagram Stories se předvedla v koupelně s vizážistou Adamem Štybnerem. Překvapila svou hubenou postavou, které vděčí zejména tomu, že nestíhá pořádně jíst. Podle Expresu Nesvačilová v minulosti trpěla anorexií, kvůli které dokonce skončila na kapačkách.

Adam Štybner mezi hereččin nový objev určitě nepatří a s největší pravděpodobností Denisa nemá na vztah ani pomyšlení. Nejspíš se tedy skutečně jen snaží upoutat Kolečkovu pozornost, avšak prozatím marně.

Zdroj: Expres, Časopis Moje šťastná hvězda, Instagram Denisy Nesvačilové; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!