Veronika Arichteva šla s kůží na trh a ukázala své břicho po porodu: Hubnutí neřeší, chtěla by další dítě

Herečka Veronika Arichteva se ukázala v různorodých rolích a v některých dokonce předvedla svoje vnady. Od dob, kdy hrála mladou a moderní Magdalenu v seriálu První republika však uteklo jedno desetiletí a Veronika místo nahého hrudníku ukazuje, že každá maminka není štíhlá jako proutek.

Veronika je pověstná svým humorem a často se nebojí jít s kůží na trh. Na Instagramu před časem sdílela snímek, na němž ukazuje břicho, které jí po porodu zůstalo. Snaží se tak motivovat jiné ženy a ukazuje, že na prvním místě není dokonalost.

„S břichem na trh, na Instagram, na dovolenou. Je se mnou už dva a půl roku všude. Umím ho i schovat. Ale proč, viď. Nejsem vytuněná máma, ale jsem šťastná máma. A trochu líná máma,“ napsala tehdy.

K tomuto tématu se již několikrát vrátila. Ačkoliv pro ni už není postava tak podstatná, ráda by se alespoň trochu udržovala v kondici. Ne vždy je na to však prostor. „Už dlouho mám v plánu doma začít cvičit, ale zatím to ještě neproběhlo. Ráno se vždycky vzbudím a už začíná den, musím všechno obstarat a zařídit a do toho samozřejmě pracuju, takže je toho opravdu hodně,“ prozradila v rozhovoru s portálem Kondice. Hubnutí tedy až tolik neřeší.

S manželem Biserem Arichtevem však plánuje další dítě, proto momentálně v hubnutí nevidí smysl. „Tak si říkám, co bych se vlastně namáhala, že jo. Teď hubnout a pak zase přibrat v těhotenství a shazovat to? Není to zbytečné?“ dodala.

Zdroje: Kondice, Instagram; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!