Denisa Nesvačilová se ukázala veřejnosti: Dobrou náladou a úsměvy nešetřila

Herečka Denisa Nesvačilová se po dlouhé době ukázala veřejnosti. Další foto a video z jejího života přišlo jen pouhý den poté, co Petr Kolečko a Aneta Vignerová potvrdili své manželství.

Kdo ale očekával smutnou a v depresích utápějící se dívku, tak byl na omylu. Denisa úsměvy nešetřila a očividně byla po celý den ve velmi dobré náladě. To nicméně dokazují příspěvky, které ve čtvrtek odpoledne sdílela na svém Instagramu.

„Pilný včeličky, měsíc do premiéry,“ vzkázala ze zkoušky v divadle. Pár hodin poté zveřejnila další příspěvek. „A šupky na dabing,“ napsala na Instagramu zrzavá kráska. Kolem sedmé hodiny večer pak informovala své fanoušky, že už má hotovo a přidala i selfie v zachumlané bundě. 

„A fertig,“ uzavřela německým slovíčkem popis svého pracovního dne herečka, která ještě před nedávnou dobou zářila po boku scenáristy Kolečka na udělování cen Český lev. Horší náladu měla s největší pravděpodobností pouhý den předtím, kdy se spolu s celým Českem dozvěděla o tajné svatbě modelky Anety Vignerové, která dotlačila do chomoutu otce svého syna Jiříka, scenáristu Petra Kolečka.

Dle informací, které následně začaly kolovat po sociální síti Instagram, Denisa propadla depresi, s nikým nemluvila a celou situaci odmítala jakkoliv komentovat. Byla to totiž právě ona, kdo pro Kolečka chystal velkou narozeninovou oslavu.

Zdroj: Instagram Denisy Nesvačilové, Autorský text; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/ Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!