Kam letět za pár stovek? Tipy na levné letenky do konce letošního roku

cestování, levné letenky

Cestování letadlem nemusí stát tisíce korun. S trochou šikovnosti a experimentováním dokážete pořídit zajímavé letenky za pár stovek. Pojďte se na některé mrknout.

Chtěli byste do konce letošního roku stihnout ještě alespoň jeden výlet, a to ideálně letadlem? Není problém. Ty nejlevnější letenky na následující týdny a měsíce jsme našli za vás. Ceny jsou vždy za zpáteční letenku.

Do Paříže od 1 118 Kč

Od pátku 6. října do středy 11. října si můžete pořídit u společnosti Ryanair letenky z pražského letiště do krásné Paříže už od 1 118 Kč. To znamená, že vás jedna letenka vyjde už na 559 Kč. A to se skutečně vyplatí.

Hlavní město módy Milán od 715 Kč

Z vídeňského letiště se do Milána můžete podívat od 715 Kč za zpáteční letenku. Akční termíny hledejte v září, ale hlavně v říjnu letošního roku. I v tomto případě letenky koupíte u společnosti Ryanair, popřípadě je můžete sehnat levně také u společnosti easyJet.

Pokud se vám poštěstí sehnat letenky v jeden den, pak můžete letět ráno do Milána a večer zpátky. Připravte se však na to, že jízdenka z milánského letiště do centra stojí okolo 300 Kč.

Návštěva města Oslo od 489 Kč

Pokud dojedete na letiště v Krakově autem, můžete výrazně ušetřit na letenkách od Ryanair. Z Krakova do Osla se totiž podíváte už od 489 Kč, a to například v termínu od čtvrtka 12. října do pondělí 16. října.

cestování, levné letenky
Kaysha/Unsplash

Do Boloni na špagety už od 648 Kč

Kdo by si nechtěl dát boloňské špagety přímo v městě, ze kterého pocházejí? Zpáteční letenku do Boloni koupíte u Ryanair od 648 Kč. Zaměřte se třeba na termín od čtvrtka 5. října do středy 11. října.

Do Amsterdamu od 1 950 Kč

Amsterdam se stává čím dál populárnějším městem, ve kterém je spousta zajímavých míst i výborného jídla. Letenky jsou už o něco dražší, ale stále vás jedna cesta vyjde přibližně na 975 Kč. Do Amsterdamu létá společnost easyJet.

Londýn od 913 Kč

Od 1. do 6. října můžete vesele prozkoumávat Londýn, do kterého se dostanete z brněnského letiště od 913 Kč. Letenky koupíte u Ryanair.

V říjnu se můžete podívat se společností WizzAir výhodně také do Leeds, a to od 736 Kč za zpáteční letenku.

Kde kupovat letenky?

Letenky kupujte vždy na oficiálních stránkách daných aerolinek, protože to vám zajistí co možná nejnižší cenu. Existuje spousta portálů přeprodávajících letenky, které si k letenkám připočítávají provizi.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Artturi Jalli/Unsplash

error: Content is protected !!