Lucie Benešová zažívá euforii: Stavba roubenky Benešky se žene do cíle

lucie benešová

Herečka Lucie Benešová je tak šťastná, jako snad nikdy nebyla. Její radost z roubenky Benešky, kterou si téměř celé léto staví, se žene do cíle. Teď je čas na obkladové kameny!

Lucie Benešová na svých sociálních sítích i nadále sdílí každý další krůček práce na své roubence, která už bude brzy hotová. Chaloupka už sice stojí, zbývá ale ještě dokončit hlavně interiér. Nedávno se roubenka obkládala kameny, které herečka vybírala velmi pečlivě.

„Jedeme na Benešce druhý den obkladové kameny! Už jsem se nemohla dočkat. Hrozně dlouho jsem vybírala obkladový kámen, který by působil dojmem, že je zeď celokamenná a ne jen obložená,“ napsala Benešová na svém Instagramu.

Na sdílených fotografiích se herečka raduje z obkladových kamenů. Ačkoliv to tak na první pohled rozhodně vypadá, Benešová ve skutečnosti příliš práce nedělá. Podle jejích slov se pouze fotí s nářadím, které patří mistru kameníkovi.

Lucie se pochlubila také interiérem Benešky, která zatím poměrně zeje prázdnotou – na stěně už ale visí televize, ve které herečce hrála muzika, na kterou si vesele tančila a ukazovala fanouškům, na jakých místech bude kuchyně, stůl nebo krb. Na videu je vidět, že herečka zažívá euforii a že ji celý proces nesmírně baví.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!