Tadeáš Kuběnka se psychicky zhroutil, Myslivcová k tomu řekla své: Mého ročního syna nazval dementem, plivla bych mu do obličeje

Dominika Myslivcová

Internetem se rychle šíří informace o tom, že se kontroverzní influencer Tadeáš Kuběnka psychicky zhroutil a musel být odkázán na péči lékařů. K tomu se pochopitelně vyjádřila spousta lidí včetně Dominiky Myslivcové.

Influencerka Dominika Myslivcová si stejně jako ostatní všimla, co se děje okolo Tadeáše Kuběnky. Ten se totiž měl psychicky zhroutit a nyní je zcela odstřižen od sociálních sítích a internetu, kde jakožto influencer běžně tráví většinu svého času.

Ačkoliv zatím není jisté, co přesně se Kuběnkovi stalo, nějaké informace prozradila jeho kamarádka, která na internetu vystupuje jako Sugar Denny. „Tadeáš se jevil jako nejsilnější z nás. Ale neunesl svůj vlastní život. Psychicky to odskákal nejvíc z nás. Zatím neznáme diagnózu. Posledních pár dní, týden a půl začal mít psychózu, nevíme, čím to bylo vyvolané, zatím nic nevíme. Tadeáš se zhroutil, sesypal,“ zněla její slova. Vyjádřila se i Kuběnkova matka, která prosila veřejnost o lidskost. To spoustě lidem přišlo zvláštní, protože její syn příliš často lidskost nevyjadřoval, zejména když se ve svém podcastu Kontroverzní velmi často vyjadřoval k různým osobám nevhodně až sprostě.

Myslivcová s Kuběnkou ale příliš slitování neměla. Nedávno ji totiž pořádně naštval, když o jejím ročním synovi naprosto nevhodně mluvil v jednom ze svých videí. Možná i proto se k jeho psychickému kolapsu rozhodla vyjádřit. „Ve videu se vyjadřuje jeho matka, která prosí veřejnost o lidskost a říká, že je to z pohledu matky hrozně nepříjemné a že by se nerada dočetla zlých a nepříjemných komentářů. Jistě ji prý každá matka pochopí. Tak jsem jenom chtěla říct, že já to jako matka naprosto chápu, naprosto se s tím ztotožňuji, a taky jsem se chtěla zeptat, kde měl lidskost její syn, který nedávno natočil podcast, kde se vysmívá malým dětem a kde mého syna, který neumí ani mluvit, nazývá d*mentem,“ řekla na úvod naštvaná Dominika.

Její vyjádření však rozhodně neskončilo a ukázalo se, že Dominiku Kuběnkova slova rozpálila doběla, což je zcela pochopitelné. „Musím vám říct, že tohle video mě tak nadzvedlo ze židle, že kdyby byl někde poblíž, tak mu normálně plivnu do obličeje, protože navážet se do malých dětí mi přijde jako velké svinstvo. Na mě může říct každý cokoliv a nechá mě to chladnou, ale s*át se do dětí dělá jen zlý a bezpáteřní člověk. Chápu nějakou kontroverzi, recesi, jsem na scéně nějakou dobu a nestala jsem se známou ze dne na den kvůli nějaké reality show. Pár kontroverzních videí jsem taky natočila a chtěla jsem říct, že jsem to vždycky dělala tak, abych se na sebe mohla dívat do zrcadla, protože věřím, že všechno, co dáváme, tak se nám vrací, a prostě karma je zdarma,“ řekla. „I po tomto mu fakt přeji, ať se mu udělá lépe, dostane se z toho a postaví se zpátky na nohy a hlavně, ať najde tu lidskost, která mu zjevně chybí,“ překvapila Myslivcová nakonec.

Kuběnka si za dobu působení na svých sociálních udělal spoustu nepřátel, což mu pravděpodobně k psychickému zdraví příliš neprospělo. Jedna z nedávných kauz byla ta s raperem Sergeiem Barracudou, který se kvůli narážkám Kuběnky musel nakonec obrátit na svého právníka. Stále však není jisté, jestli byla celá kauza založena na pravdě.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!