Nesvačilová se konečně vyjádřila k nehodě Kolečka: Pochlubila se, že má extrémně ostré nože

Denisa Nesvačilová se dlouho k ničemu ohledně Kolečka nevyjadřovala, ale nyní se pěkně rozpovídala. Dokonce se vyjádřila k nehodě, která se Kolečkovi stala u ní v bytě.

Na Denisu Nesvačilovou nejspíš až teď dolehlo všechno, co se v poslední době odehrálo. Začala totiž o svém bývalém partnerovi mluvit a komunikovat s médii. Že by s ní samotný Kolečko už nechtěl mít nic společného?

Kolečkova nehoda se stala u Denisy Nesvačilové v bytě a spousta lidí herečku podezřívala, že jej naschvál napadla. To je podle ní však nesmysl. „Nikdo nikoho nenapadl, což je patrné i z Petrova vyjádření do médií,“ vysvětluje Denisa. „Stala se nešťastná náhoda, kterou bych nerada víc rozpitvávala. Ale kdybych neměla novou řadu značkových profesionálních nožů, která je extrémně ostrá, nedobabralo by se to do toho, co se stalo. Neskončilo by to ani škrábnutím. Tohle bohužel skončilo naříznutou šlachou,“ popisovala časopisu Exkluziv Nesvačilová. Žádné hádky mezi sebou tedy nesváděli.

Denisa Nesvačilová, která nedávno hlásala, že je profesionálka a soukromí si do práce netahá, si udělala z Kolečka legraci přímo před publikem. „Lindo, nebuď blbá, vždyť se s ním nemáš špatně. Podívej, co já musím snášet od Rogera. Nebo od Kolečka,“ vypustila z úst a začala se smát.

Denisa však svého vztahu s Petrem Kolečkem nelituje. „Měli jsme nádherný a hluboký vztah, byli jsme na sebe tak napojení, jako jsem nebyla nikdy s nikým,“ přiznala.

Zdroj: Časopis Exkluziv, Instagram Denisy Nesvačilové; Náhledový obrázek: Show Jana Krause/Openverse

error: Content is protected !!