Vztah Písařovicové a Brzobohatého nabírá obrátky: Daniela opustila byt!

Zpočátku moc lidí nevěřilo, že Daniele Písařovicové nový vztah s Ondřejem Gregorem Brzobohatým vydrží déle než pár měsíců. Pár však překvapil a i přes několik překážek spolu vydržel. Nyní jejich vztah nabírá obrátky.

Daniela a Ondřej spolu za necelý rok vztahu zažili spoustu dobrodružství. Byli spolu v Miláně, kde zavítali na koncert Eltona Johna, jeli objevovat krásy Ameriky do New Yorku a vyrazili i na dovolenou k moři, kde si jen četli a odpočívali.

Nyní se jejich vztah posunul na novou úroveň, protože Daniela definitivně opustila svůj byt a přestěhovala se k Ondřejovi. Svůj starý byt však neprodává.

Když moderátorka nakládala věci do svého auta, mnozí by si mohli myslet, že se snad s Ondřejem rozchází. „Ano, vím, že to vypadá zvláštně! Ale svůj byt jsem připravila k pronájmu, a tak vzniklo, že mám auto narvané starými peřinami, které musím odvézt do sběrného dvora,“ prozradila Blesku své plány.

Nedávno se spekulovalo o jejich rozchodu, nyní však překvapují přesným opakem. Daniela Písařovicová řekla, že se spolu mají dobře. „To, že se neukazujeme spolu, není nijak cílená záležitost. Buď jsme vyhodnotili, že se nám nikam nechce, nebo jsme nad tím ani nepřemýšleli. Já myslím, že partnerský život se neodehrává před kamerou a fotografy, ale primárně mezi těmi dvěma lidmi,“ uvedla pro web Šíp.

Zdroj: Blesk, Šíp, Aha; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!