Ewa Farna sklidila kritiku za své šaty: Jste v nich dvojnásobná

Zpěvačka Ewa Farna se letos opět zúčastnila předávání hudebních cen Anděl. Cenu pro nejlepší zpěvačku sice nezískala, ale alespoň si slavnostní večer užila. Jak sama uvedla, po dlouhé době si užila večer v roli hosta, bez jakéhokoliv stresu.

,,Po dlouhé době nemoderuju ani nevystupuju, takže mám klid, žádný stres,“ pochvalovala si spokojená Ewa. V nejbližší době ji čekají koncerty, na které se už připravuje. ,,Za týden začínají koncerty, majálesy, velká pódia. Včera jsme měli zkoušky s kapelou a tanečníky,“ upřesnila Ewa pro Lifee.cz.

Ewa Farna také prozradila, jak pečlivě vybírala oblečení na tento slavnostní večer. Na předávání cen Anděl přišla v šatech střižených jako kabát posetými flitry, které doplnilo i její elegantní líčení.

,,Chtěla jsem zazářit, trochu se rozzářit. Líbí se mi to. Takže zase něco, co se třpytí,“ řekla pro Extra.cz o svém vzhledu, který zvolila na slavnostní večer. Jenže fanoušci na tento outfit mají zřejmě trochu jiný názor a kritikou rozhodně nešetřili.

,,Evička je krásná žena, ale tohle není oblečení pro silnější postavy, kazí to veškerý dojem,“ napsala jedna ze sledujících. ,,No Evičko, trochu výstřel. Silná postava a tyhle šaty? Vždyť jste v nich dvojnásobná,“ dodala druhá. Našli se i tací, kteří se zpěvačky zastali. ,,Evičko, můžete si na sebe dát cokoliv a bude vám to slušet“.

Zdroje: Extra.cz, Lifee.cz; Náhledový obrázek: Wojciech Pędzich/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!