Hanka Mašlíková a její sexy postava: Ukázala se ve spodním prádle a mnohým spadla čelist

Před nedávnou dobou se Hanka Mašlíková zúčastnila soutěže Bikini fitness a hned ve dvou kategoriích dokázala zabodovat. I přesto, že má již po soutěži, posilovat nepřestala a chtěla by se soutěžení i nadále věnovat. Nyní se s fanoušky podělila o novou fotografií, kterou dokázala, že je čím dál tím více sexy.

Modelka a moderátorka Hanka Mašlíková se za svou postavu stydět rozhodně nemusí. Taková postava ale není zadarmo a sama modelka o tom ví své. Přiznala, že cvičení se pro ní stalo závislostí, ale její manžel si s ní během příprav zažil pořádné peklo a chtěl se s ní dokonce rozvést.

Své sledující pravidelně motivuje a snaží se jim poradit, jak docílit dokonalé postavy i bez velké dřiny a drastických diet. Kromě pravidelných příspěvků z jejího oblíbeného cvičení Hanka tu a tam své fanoušky rozdráždí sexy fotografiemi, které je nenechají v klidu. Někteří dokonce vyjádřili tichou závist manželovi, který si Hanku musí bedlivě střežit.

Na svém Instagramu nyní modelka znovu provokovala a zveřejnila fotografii ve velmi odvážném prádle. Tento příspěvek získal opravdu velké množství pozitivních ohlasů. Komentují to nejen fanoušci, ale také slavné celebrity. „Ty si extrémní topka,“ okomentovala fotografii dvojnásobná maminka Lela Vémola. „Krásné prádlo na sexy figurce, jste dokonalá,“ dodal další sledující.

Našli se ale i tací, kteří se neumí rozhodnout, zda se jim taková odvážná Hanka líbí, nebo ne. „Jako. Joo, jste dobrá…Ale mě jste se líbila víc jako úplně normální Mašle, tady vypadáte jako pornohvězda, není to hezké.“ Dříve se Hanka setkávala pouze s negativními komentáři, ale lidé postupem času pochopili, že to co dělá, je jejím koníčkem a kvůli hejtrům se toho nevzdá.

Zdroje: Instagram Hanky Mašlíkové, Autorský text; Náhledový obrázek: Hanka Mašlíková – se svolením

error: Content is protected !!