Žilková zuří! Rozárka onemocněla a Jaromír Soukup si to přijel ověřit: „Své dceři nepřinesl sladkost nebo hračku, ale teploměr!“

Veronika Žilková

Veronika Žilková pomáhá své dceři s péčí o děti, nyní jí pomáhá pečovat o Rozárku, která onemocněla. V noci prý měla horečky a zvracela. Jelikož by ale nyní měla být v péči svého tatínka, Soukup se rozhodl ověřit si, jestli je skutečně nemocná.

S teploměrem měl přijet k domu Agáty Hanychové a rozhodnout se své dceři změřit teplotu. Je pravděpodobné, že Agáta nechtěla, aby nemocná Rozárka někam cestovala, což se Soukupovi vůbec nelíbilo. Myslel si snad to, že si Agáta nemoc dcery vymyslela?

„Víte, jak dnes navštívil otec Soukup moji vnučku a svoji nemocnou dceru? Nepřinesl jí sladkost ani hračku, ale přišel s teploměrem!!! Aby ověřil, zda dítě má opravdu teplotu a virózu (po lécích a nočních zábalech samozřejmě nic nenaměřil),“ napsala pořádně naštvaná herečka na své sociální sítě, kam přidala fotografii s dětskými hračkami, protože svou vnučku nyní pochopitelně sdílet nemůže.

Herečku nejspíš čin Soukupa velice naštval, a tak si do něj nezapomněla pořádně rýpnout. „Škoda, že si neudělal odběr nudlí z nosu! Bude si myslet, že matka nudle dceři nalepila, zarýmované oči nalíčila. Achjo, smutné,“ napsala s nadsázkou Žilková.

Na konec svého příspěvku se nezapomněla zeptat své dcery i fanynek na zvláštní otázky. „Agáto, proč jsi neuchovala pro tatínka i Rozárčino blinkání z noci? Co myslíte babičky a maminky? Má se v zimě rozléčené dítě nacpat do auta a převézt s tatínkem do TV nebo patří do postele, kam ho poslala dětská lékařka?“ ptala se.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!