Leoš Mareš se pochlubil jarní procházkou s malou Alex: Podle fanoušků si v náručí nese svoji kopii  

Před nedávnou dobou malá Alex Marešová oslavila své první narozeniny, které proběhly opravdu ve velkém stylu. Kromě nádherného dortu, výzdoby a princeznovských šatiček neskrývali pyšní rodiče ani hrdost a dojetí. Nyní se šťastný tatínek pochlubil na Instagramu další aktivitou se svou dcerou.

Venku začíná jaro, teploty stoupají ke dvaceti stupňům a sluníčko svým zářením nešetří. To je ideální příležitost vyrazit si na rodinnou procházku, které se chopil i známý a především oblíbený moderátor Leoš Mareš.

Ten si se svou ženou Monikou a malou dcerou Alex vyrazil do Průhonického parku, kde si užili prosluněný den. Malá Alex kromě dobrůtek v kavárně vyzkoušela i skluzavku, a to se jí dle zveřejněných videí v instastories nesmírně líbilo.

Leoš pak pro fanoušky pořídil snímek, kde si svou roční dceru hrdě nese v náručí a na Alex je vidět, jak je v blízkosti svého tatínka nesmírně spokojená. ,,Jaro. Více ve stories,“ komentoval svůj příspěvek spokojený moderátor, který si od fanoušků vysloužil vlnu pozitivních reakcí.

,,Leoš nese Leošku, ta podoba je neskutečná,“ napsala jedna ze sledujících, která si všimla výrazné podoby mezi otcem a dcerou. ,,Táta nese svoji podobu, krásnou holčičku,“ dodala další fanynka oblíbeného moderátora. A podobných komentářů se pod příspěvkem objevilo nespočet.

Zdroj: Instagram Leoše Mareše, Autorský text; Náhledový obrázek: Instagram Leoše Mareše -se svolením

error: Content is protected !!