Ewa Farna překvapila změnou vizáže: Předvedla světle fialové vlasy a ofinu

ewa farna

Zpěvačka Ewa Farna (29) překvapila velkou změnou vizáže. Pro tu se rozhodla nejspíš i kvůli propagaci své nové písničky, na jejíž úryvek už několik dní namotává své fanoušky.

Ewa Farna se rozhodla pořádně zaujmout své sledující na sociálních sítích. To se jí povedlo okamžitě poté, co sdílela na Instagramu Reels, ve kterém má světle fialové vlasy a rovně střiženou ofinu.

Fanoušci okamžitě začali dumat nad tím, jestli se jedná o dočasnou a nebo trvalou změnu. „Ty vlasy jsou boží, pokud to není paruka,“ přemýšlela jedna ze sledujících. „Samozřejmě, že je,“ odpověděla jí další sledující. Ewa to však nikomu nepotvrdila ani nevyvrátila, takže nezbývá nic jiného, než čekat na další zpěvaččiny příspěvky.

Zpěvačka zvolila ke své nové vizáži jednoduchý outfit v podobě skvěle padnoucího džínového overalu. Na videu tančila na melodii z písničky, kterou snad už co nejdříve vydá.

Ewa Farna v poslední době už několikrát dokázala, že jí nedělá problém obléct nejrůznější outfity, které se nemusí vždy setkat v úspěchem. Zpěvačce to však podle všeho vůbec nevadí, a tak už se těšíme na to, co předvede příště!

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Wojciech Pędzich/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!