Svatba se Sarou Sandevou: Prachař řekl, jak to ve skutečnosti je

Jakub Prachař tvoří s herečkou Sarou Sandevou tak krásný pár, až se začalo spekulovat o jejich svatbě. Sám Prachař v televizi prstýnek zmínil, a proto lidé začali vyzvídat ještě více.

O možném zasnoubení Jakuba Prachaře a krásné Sary Sandevy se spekuluje už od loňského února, kdy na Instagramu zveřejnili společnou fotografii, na které má Sara prsten na prsteníčku. Většina lidí si však nevšimla, že je fotografie zrcadlově obrácená a herečka má prsten na pravé ruce. Zásnubní prsten na levé ruce ale není pravidlem a nutně to nemusí znamenat, že nejsou skutečně zasnoubení.

Když nedávno Jakub Prachař v jednom z pořadů, kde účinkuje, zavtipkoval o zásnubním prstenu, strhla se lavina otázek dokonce i u fanoušků na Slovensku, kde je herec také oblíbený, takže se rozhodl říct, jak to ve skutečnosti se svatbou je.

„Co já vím, tak se nic takového nechystá a měl bych to převážně vědět já. Říkám různé věci, jak dělám tu zábavu v televizi, tak ze sebe člověk musí vyndat nějaký vtip.“ řekl Prachař, který tak všechny spekulace vyvrátil a mnohé fanoušky tak trochu zklamal.

„Navíc mi někteří lidi říkali, že se začínám opakovat. Říkám ne, žádný snubák se nekoná,“ potvrdil definitivně.

Zdroj: Blesk, Nový Čas, Instagram Jakuba Prachaře; Náhledový obrázek: David Sedlecký Wikimedia Commons (CC BY-SA 3.0)