Dagmar Havlová vypadá čím dál lépe: „Růžová mě v těchto zimních měsících inspiruje,“ prozrazuje

Dagmar Havlová

Herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová za několik týdnů oslaví 70. narozeniny, její energie a radost ze života jsou však natolik silné, že jí její věk snad nikdo nevěří.

Inspirativní Dagmar Havlová si užívá zimní měsíce v novém kabátku, a to doslova. Fanouškům se předvedla při nákupech a opět všechny dostala do kolen svým půvabem a pozitivní energií.

„Růžová mě v těchto zimních měsících inspiruje. Tak jsem si udělala radost. 10 let jsem chodila v černé, změny mám ráda,“ napsala k fotografii na svůj Instagram. Herečka jakoby v růžové barvě o několik let omládla.

Dagmar Havlová už opět vesele pobíhá, což před nějakou dobou nemohla, jelikož si zlomila kotník. Svou cestu k uzdravení s fanoušky sdílela na svých sociálních sítích. Strávila spoustu času s ortézou, o berlích a několikrát musela být i na vozíku. O to víc si teď váží obyčejných momentů, kdy se může sama projít.

Najdou se lidé, kterým se hereččina věčná pozitivita nelíbí, a tak na ní hledají každou maličkost, kterou by jí mohli vyčíst. S tím si však Dagmar poradila. „Jsem bez make-upu a bez filtru. To pro potěšení těch, kteří s tím mají problém,“ vzkázala všem rýpalům.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Jindřich Nosek (NoJin)/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!