Žena jela s manželem a jeho rodinou na dovolenou, aby se lépe poznali: Když zaslechla, že ji manžel s tchyní pomlouvají, sbalila se a odjela

Rodinná dovolená je skvělým způsobem, jak si oddechnout od každodenních starostí a zároveň si užít společný čas se svou rodinou. Na takovou dovolenou běžně jezdí i jeden muž se svou rodinou, který tentokrát vzal i svou manželku.

Jedna žena, říkejme jí třeba Adele, se na sociálních sítích podělila o svou zkušenost. Její manžel, se kterým je teprve krátce, jezdí pravidelně na dovolenou se svými rodiči, bratry a dalšími rodinnými příslušníky. Adele se s jeho rodinou téměř nezná, takže ji napadlo, že by to mohla být skvělá příležitost, jak se s nimi lépe poznat. Zeptala se tedy svého manžela, jestli může jet s nimi. Muž se nejdříve tvářil, že se mu tento nápad vůbec nelíbí, nakonec ale souhlasil.

Jeho rodiče byli překvapení, když se dozvěděli, že manželka jejich syna jede na dovolenou s nimi. Přesto ji ale přivítali a vyrazili na cestu. Žena na dovolené nebyla vůbec na obtíž, spíš naopak. Neustále pomáhala s vařením, uklízením a starala se o přítomné děti.

Její manžel ji s tchyní pomlouval, tak se sbalila a odjela domů

Když jednou nesla z kuchyně ovocný salát, který připravila, slyšela svou tchyni, jak se někoho ptá, jestli nemá synova manželka kde strávit víkend. Adele nejdříve netušila, o kom mluví, po chvíli se ale zastavila, jelikož slyšela svého manžela, jak své matce říká: „Já vím! Nechtěl jsem ji vzít s sebou, ale co jsem měl dělat? Víš, jak umí být dotěrná.“ V tu chvíli žena myslela, že snad špatně slyší. Jakmile si po prvotním šoku uvědomila, že tato slova jsou o ní, rychle pookřála. Všeho nechala a šla si rovnou sbalit své věci, aby mohla odjet domů.

„Celou tu dobu jsem tam uklízela, vařila, starala se o děti a oni si o mně myslí tohle? Že je to pro ně nepříjemnost? V klidu jsem si zarezervovala letenku a prvním letadlem odletěla domů. Volal a psal mi, ale já jsem mu neodpověděla nic jiného, než že jsem doma. Vrátil se a vyjel na mě s tím, že to, co jsem udělala, bylo neuctivé a dětinské,“ upřesnila Adele.

Žena svému manželovi později řekla, že byla vděčná, že mohla na dovolenou s manželovou rodinou jet, takže se cítila provinile, že odposlouchávala jejich konverzaci. Muž ale Adele řekl, že je to její chyba, neměla s nimi jezdit. Dodal také to, že její odjezd nebyl slušný, takže si jeho rodina o ní udělala opravdu špatný obrázek.

Lidé na sociálních sítích se okamžitě postavili na stranu ženy, která podle nich neudělala vůbec nic špatně. Naopak od ní bylo hezké, že se chtěla s manželovou rodinou sblížit a na dovolené jim aktivně pomáhala. Spousta lidí Adele doporučovalo, že by takový člověk vůbec neměl být její manžel.

„Tenhle člověk má být tvůj manžel? Otevřeně řekl své rodině, že si přeje, abys tam nebyla. Holka! Proč jsi s ním? Proč to snášíš s někým, kdo si tě očividně neváží jako manželky, nebo dokonce jako člověka? Mohl tě ve tvém úsilí podpořit, ale rozhodl se postavit na stranu své rodiny a prostě se ti odcizit navzdory tvé pomoci a snaze s rodinou vycházet. Upřímně řečeno, z tohoto malého množství informací to vypadá, že je to nepodporující člověk,“ vzkázal ženě jeden z mnoha podporujících lidí. Kdo ví, třeba se Adele nakonec skutečně rozhodla poslat svého muže k šípku…

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Liza Summer/Pexels

error: Content is protected !!