Ve škole ji šikanovali kvůli vzhledu, teď mladá žena vydělává 900 tisíc měsíčně jako modelka

Z ošklivého káčátka se vyklubala krásná labuť. April Opal na svá školní léta nevzpomíná ráda, jelikož byla často šikanována. Násilníci se jí smáli, že je ošklivá. Nikoho by v té době nenapadlo, že se z ní časem vyklube modelka, která si vydělá v přepočtu kolem 900 tisíc korun měsíčně.

April si v současné době vydělává velké peníze prodejem svých fotografií. Po zkušenostech z dětství by ji ani nenapadlo, že její práce zamíří tímto směrem. I když si kvůli neúnavnému šikanování ponechala hroší kůži, rozhodně v ní pár pochyb zůstalo.

„Nikdy jsem si nemyslela, že dostanu zaplaceno za svůj vzhled, protože jsem byla jako dítě opravdu ošklivá,“ přiznala April pro Thaiger. „Neustále jsem byla zesměšňována a tvrdě kritizována za svůj vzhled a ve škole jsem nikdy nebyla první volbou nikoho. Nikdo mě opravdu neměl rád.“

Z popisů u fotografií na sociálních sítích je patrné, že si určitý odstup a lehkou nevraživost k lidem ponechala. V její branži to možná nemusí být na škodu. „Myslím, že mám ráda psy víc než lidi (nemám ráda psy),“ uvedla například na Platformě X.

Žije si v luxusu

April velmi ráda cestuje a v současné době si dopřává život v luxusu. Prý je to naprostý opak její minulosti, kdy musela spojit i čtyři zaměstnání, aby zvládla zaplatit všechny složenky. Teď si plánuje dlouho užívat ve velkém stylu, ale chce si i dávat peníze stranou a investovat do nemovitostí.

Navíc se i nechala slyšet, že by velmi ráda odešla do důchodu už ve třiceti. Dokonce ukončila i studium na prestižní univerzitě, kde se věnovala neurovědě. Když zjistila, kolik si může modelingem vydělat, studium pro ni ztratilo význam.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Thaiger; Náhledová fotografie: Aykut Bingül/Pexels.

error: Content is protected !!