Tři muži se marně snažili složit kočárek, kolemjdoucí žena jim pomohla během vteřiny. Lidé na internetu lehli smíchy

Když se jeden z tatínků snažil složit kočárek a naložit ho do auta, rozhodně nečekal, kolik úsilí k tomu bude nakonec potřeba. Nepovedlo se to ani třem mužům, nakonec jim během chvilky pomohla kolemjdoucí ženy.

Novopečený tatínek nejspíš starost o kočárek nechával na své partnerce, jednoho dne ho však musel složit sám. Kočárek různě otáčel a snažil se přijít na to, jakým způsobem by se měl složit. Jelikož se mu poměrně dlouhou dobu nedařilo, přišel k němu cizí muž a nabídl mu pomoc.

Společnými silami s kočárkem kroutili ještě více, ale kočárek se ani nehnul. To zaujalo pozornost postaršího muže, který se k nim připojil a vší silou se snažil kočárek složit. Nezapomněli ho otočit, pořádně s ním třepat a také vyndat autosedačku. Jenže se jim ani ve třech nepodařilo kočárek složit.

První muž se nakonec rozhodl zavolat své partnerce a zeptat se jí, jak se kočárek vlastně má složit. Mezitím ale přišla žena, která nejspíš celou situaci pobaveně sledovala, a rozhodla se mužům ukázat, jak jednoduché to je. Kočárek složila jedním stisknutím tlačítka a odešla. Muži byli naprosto šokovaní, postarší pán raději rovnou odešel.

Video na sociálních sítích pobavilo nespočet lidí, kteří dali příspěvku celkem téměř 3 miliony srdíček a 65 tisíc komentářů.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu; Náhledová fotografie: Rimon Mori/Unsplash

error: Content is protected !!