Tereza Kerndlová (36) přerušila kariéru, s manželem nechtějí nic prozradit: Je to kvůli miminku?

Zpěvačka Tereza Kerndlová (36) na svých webových stránkách oznámila, že nebude mít žádné koncerty až do roku 2025. To však vyvolalo spoustu otázek, protože zpěvačka nemá žádné děti.

Tereza Kerndlová tráví velkou část roku spolu se svým manželem ve španělské vile, kde si užívají především sluníčko, moře a naprostý klid. I proto zpěvačka překvapila, když oznámila, že do roku 2025 nebude vystupovat ani pořádat žádné koncerty.

Fanoušci začali být zvědaví a zavalili zpěvačku zprávami. Ta se rozhodla reagovat na svém Instagramu. „Protože si dnes noviny všimly mého skoro měsíc starého oznámení o ukončení vystupování a koncertování na rok a půl, tak vám chci dát částečné vysvětlení. Nejsem nemocná a album, které jsem slíbila dokončuji. Ale, co je pravým důvodem této delší pauzy si nechám sama se svým manželem pro sebe. Díky, Vaše Tereza. Těším se na vás v roce 2025 a doufám, že to pochopíte,“ vysvětlila.

Všechno naznačuje tomu, že se zpěvačka s manželem buď snaží o dítě, a nebo už je těhotná. Sama se vyjádřila pouze k tomu, že není nemocná, ale o těhotenství nenapsala ani čárku. Je tedy pravděpodobné, že důvodem je právě miminko.

Zdroj: Facebook a Instagram Terezy Kerndlové; Náhledový obrázek:  Daniel Kruczyński/Wikimedia Commons (CC BY 2.0)

error: Content is protected !!