Svobodná matka tvrdí, že ji restaurace, kde 10 let pracovala, vyhodila poté, co jeden ze stolů nezaplatil účet

příběhy

Zaměstnanci se při práci v sektoru služeb často setkávají s jistým druhem diskriminace. Své o tom ví jedna svobodná matka, která se prostřednictvím sdíleného videa na TikToku zmínila, že byla nedávno propuštěna z práce poté, co si v restauraci nepohlídala sedmičlennou skupinu, jež podnik opustila bez placení. Žena se rozhodla celou situaci vysvětlit a své chování obhájit.

Aby vystačila s penězi, musela matka samoživitelka pracovat ve třech zaměstnáních najednou. Jednou z profesí byl i částečný úvazek na pozici barmanky v restauraci. Ve videu ženu vysvětlila, že v podniku pracovala dlouhých 10 let a začínala v něm jako „obyčejná“ servírka. Když ve svém vyprávění dospěla k osudnému momentu, zmínila, že ten večer přišla do restaurace sedmičlenná společnost, kterou měla spolu s dalšími pěti stoly na starost.

@__saylala Some people are so sick … #serverlife #singlemom ♬ original sound – LaLa🦋💫

Vše probíhalo jako obvykle až do chvíle, kdy si jeden muž ze skupiny vyžádal účet. Když mu ho ale žena donesla, začal si stěžovat na jídlo a ke stížnosti se připojila i další z hostů, která zároveň požadovala, aby žena účet rozdělila na sedm částí. Když se ale svobodná matka ke stolu vrátila, celá skupina byla pryč. Ženě se skrze sociální sítě podařilo jednu z hostů vypátrat, ta ale účet pro jeho výši odmítla zaplatit.

Poté se celá záležitost otočila proti mamince samoživitelce, neboť jeden z hostů kontaktoval vedení restaurace a na ženu si začal stěžovat. Svobodná matka se ze dne na den ocitla bez jednoho ze svých příjmů, neboť ji její nadřízený okamžitě suspendoval bez nároku na jakoukoli mzdu. Žena se na videu neubrání slzám, ke kterým ji dovedla bezcitnost neomalených zákazníků.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Scoop Upworthy; Náhledová fotografie: Jonathan Borba/Pexels

error: Content is protected !!