„Soused mě natočil v bikinách. Chlapi teď prosí, abych žila v jejich sousedství,“ tvrdí úspěšná modelka, která byla dříve bezdomovkyně 

Toni Camille je známou influencerkou a tvůrkyní obsahu na sociálních sítích. V současné době se řadí i mezi jednu z nejlépe placených a nejúspěšnějších modelek na platformě OnlyFans. S jakou přichází novinkou?

Pochází z Walesu, je jí 28 let a její vášní je cestování. Což je i patrné z jejích četných příspěvků z různých koutů světa. Nedávno ale přišla s doslova žhavou novinkou, která je na Instagramu známá jako ‚theperfectneighbour‘. V překladu je tím myšlena dokonalá sousedka.

A tou pro většinu fanoušků určitě je! Nyní dokonce i muži prosí, aby vedle nich bydlela. Na instagramovém účtu totiž sdílí voyerský styl videí, kdy je natáčena „na tajňáka a nic netušící“ svým sousedem. Jedná se o záznam sprchování, plavání v bazénu, uklízení, cvičení, převlékání, vaření a dalších běžných činností.  

Dokonalá sousedka?

Obsah podobného typu má velký ohlas. Během pěti měsíců získala 267 tisíc sledujících a počet dále roste. Své první video z bazénu sdílela začátkem prosince 2023 a napsala k němu: „Ahoj, jsem Toni, tvoje nová sousedka. Doufám, že se vám bude líbit žít vedle mě…“

Mnoho komentářů se netajilo tím, že by byli nadšení, kdyby vedle nich žila. „Byl bych tak rád, kdyby ses ke mně přestěhovala,“ zněl jeden komentář. „Moje sousedka takto rozhodně nevypadá, to vás můžu ujistit,“ tvrdí druhý. „Komu by se nelíbilo žít hned vedle,“ dodal další.

Cesta od bezdomovkyně k milionářce

Toni se k modelingu dostala asi před šesti lety. Žila na ulici a vydělávala si fotografováním aktů, když se jeden fotograf náhodou zmínil, že by si mohla vydělat pěkné peníze na OnlyFans. Což byla tehdy ještě méně známá stránka.

Tak si účet založila a rozhodně toho dodnes nelituje. Vydělá si za dva týdny to, co si nevydělala za celý rok. Sdílení obsahu považuje za různorodou a naplňující práci: prý je díky tomu i tolik úspěšná. Baví jí to, neustále přemýšlí o nových nápadech a strategiích.

Produkuje všechny typy obsahu: od lehkých svůdných fotografií po videa s obsahem pro dospělé. Pokud jde o již zmíněný instagramový profil dokonalé sousedky, nabízí pouze lehkou ochutnávku toho, jaké to je vedle ní žít.

Zdroj: Autorský článek, redakce Ansu, Se og Hør; Náhledová fotografie: Jess Loiterton /Pexels.

error: Content is protected !!