Otec se chystal vykoupat malou dceru, když s hrůzou zjistil, že je celá špinavá od špaget

příběhy, děti

Je známo, že děti, kdykoli cokoliv jedí, dělají kolem sebe nepořádek. Většina jídla tak skončí spíše na oblečení a nábytku než v ústech. Rodiče se s podobnými situacemi vypořádávají různě. Někteří je berou s humorem a nadhledem, jiní je nedokážou vystát. S obdobným příběhem se podělila jedna maminka na platformě TikTok, která natočila reakci svého manžela, jenž se chystal vykoupat jejich společnou dcerku, ale záhy zjistil, že holčička je od hlavy až k patě ušpiněná od špaget s rajskou omáčkou.

Na videu, které mladá žena Taylor Bunton na sociální síti uveřejnila, je zachycen její manžel, kterak se zaskočeně dívá na malou dcerku Reese, která mu pohled s roztomilým výrazem ve tváři opětuje, zatímco všude kolem ní (i na ní samotné) je nepořádek z nesnědených špaget. Zdá se, že holčička si z nepořádku pranic nedělá, spokojeně si hraje se zbytkem těstovin a brebentí první slůvka. Po chvíli dokonce začne napodobovat svého tatínka, který na nepořádek reaguje tak, že se chytí za hlavu. Celá situace je natolik komická, že se ani Taylor neudrží a zpoza kamery je slyšet, jak se směje.

Video zakrátko obletělo téměř celý svět a po pár hodinách nasbíralo více než 1 milion zhlédnutí. Sama Taylor video pojmenovala slovy: „Špagetový večer vždycky připadá na tátovu koupel.“ Lidé na sítích se vtipným momentem baví a k videu se rovněž hojně vyjadřují: „Bylo to vážně dobré. Jsi připravený tati?“ okomentoval situaci za malou Reese jeden ze sledujících. A přidali se i další: „Můj syn také miluje špagety a také se z něj stává špagetové monstrum.“ To je tak roztomilé dítě. Ať už říká cokoli, je u toho tak sladké, že nechápu, že je taťka tak zaskočený,“ míní s nadsázkou pobavení komentující.

@taylorbunton2 Spaghetti night always falls on Dads bath night🤭🤪🍝#babiesoftiktok #fyp #foryoupage #babytok #dadsoftiktok #daddydaugther #fypシ #foodie ♬ original sound – Taylor

Maminka Taylor se dokonce objevila v pořadu Good Morning America, kde prohlásila, že s manželem s oblibou na TikToku sledují vtipná a roztomilá videa ostatních dětí, a tak neodolala a se světem se podělila i o jejich záběry. V ranní show rovněž prozradila, proč se rozhodla zachytit právě onen moment: „Pobavil mě výraz mého muže, když Reese spatřil. Jeho chycení se za hlavu bylo tak vtipné, že jsem to musela zaznamenat.“

V závěru živého vstupu podotkla, že samozřejmě ví, že se s něčím podobným denně potýká většina rodičů malých dětí a ani malá Reese neudělala nepořádek poprvé: „Špagety jsou jejím nejoblíbenějším jídlem a nejradši by si s nimi neustále hrála. Většinou jich má víc na těle než v puse. A i když dělá nepořádek, jsem ráda, že se dokáže najíst sama a užít si to,“ dodala Taylor.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Scoop Upworthy, Good Morning America; Náhledová fotografie: Yan Krukau/Pexels

error: Content is protected !!