Muž na svatbě svého bratra pobavil všechny přítomné, když během přípitku odhalil 20 let staré tajemství z dětství

příběhy ze života, svatba

Svatební přípitky patří mezi neopakovatelné okamžiky, kdy se svatebčané nejen dojmou u vyprávění emotivních příběhů ze života čerstvých novomanželů, ale také se pobaví u veselých historek. Jistý muž se během svého proslovu chopil příležitosti a se společností se podělil o žertík, který před mnoha lety provedl svému staršímu bratrovi.

Muž začal své vyprávění tím, že v osudný den byli dva jeho starší bratři, Dave a Mark, u sousedů, kde s kamarády hráli na zahradě paintball. V té době bylo vypravěči pouhých osm let a toužil se do hry zapojit. Proto když se jeden z jeho bratrů, Mark, vrátil pro něco domů, zeptal se ho, zda by se k nim mohl přidat. Mark jeho žádosti ale odmítl vyhovět.

Ale jako každý malý kluk jsem stejně vyběhl po schodech nahoru do dětského pokoje, vzal jsem si věci na paintball a vydal jsem se za nimi, ať se jim to líbí, nebo ne,“ pokračoval ve vyprávění ženichův bratr. Než se ale stačil vrátit dolů, Mark byl pryč. Chlapce bratrovo jednání naštvalo a usmyslel si, že se bratrům pomstí. Ze země tak sebral několik paintballových kuliček, které tam Mark zapomněl. Poté došel k sousednímu domu a kuličky hodil na jednu z jeho zdí.

@talijoyphotography Replying to @Hunter As per so many requests, here is the FULL STORY! . . Did not realize that this would go viral!!! 😅 #funnybestmanspeech #bestmanspeechideas #bestman #weddingspeech #weddingvideo #funny #phillyweddingphotographer #paweddingphotographer #photographer #wedding #weddinginspiration #photoandvideo #weddingphotoandvideo ♬ original sound – Tali Joy Photography

Ženich nevěří svým uším a přede všemi se bratra zeptá, zda to myslí vážně. Ten s potutelným úsměvem odpoví, že ano a pokračuje slovy: „Poté Dave ujišťoval naše rodiče i sousedy, že on ani Mark to v žádném případě být nemohli, protože jejich paintballové kuličky mají úplně jinou barvu.“

Oba bratři byli z odhalení v naprostém šoku. Tehdy je totiž rodiče i naštvaný soused donutili nepořádek uklidit. Muž se chtěl k činu přiznat už tehdy, ale v televizi zrovna běžel jeho oblíbený dětský pořad a on jej nechtěl propást. Když to svatebčané uslyšeli, propukli v smích. Nejmladší z bratrů příběh uzavřel slovy: „Takže jsem se po dvaceti letech rozhodl vám tenhle můj žertík věnovat jako svatební dar a zároveň se přiznat, že jsem to tenkrát byl já. Jo a děkuju, že jsem se ten večer mohl v klidu dívat na televizi,“ dodal muž závěrem.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Scoop Up; Náhledová fotografie: Jonathan Borba/Pexels

error: Content is protected !!