Módní přehlídky prozradily, co se bude letos na podzim nosit

woman in red long sleeve dress and black boots standing beside gray concrete wall during daytime

Podzim je jako stvořený pro módní nadšence, kteří v tomto období mohou vrstvit oblečení, vyžívat se v barvách a experimentovat. Co se bude letos na podzim nosit? My to víme!

Módní přehlídky prozradily, co se bude letos na podzim nosit. Ty nejdůležitější podzimní trendy roku 2023 vám představíme na následujících řádcích.

Barva letošního podzimu: Červená!

Ačkoliv by se po všudypřítomné růžové barvě mohlo zdát, že barvou podzimu snad bude skutečně růžová, není tomu tak. Letos totiž bude podzimu vládnout červená. Přesněji se bude jednat o šarlatovou červenou.

Peplum

Peplum je kus oděvu, který je připevněný na druhý. Připomíná volán, ale není to totéž. Pokud se vám v minulosti tento styl zalíbil, můžete jásat – peplum se totiž znovu vrací do módy a velmi lichotí snad každé postavě.

Květinové vzory s tmavým základem

Květinové vzory jsou v popředí většinou v letních měsících, tentokrát však budou oblíbené na podzim. Základem bude ale tmavý základ – vybírejte černou nebo šedou barvu, na které budou květinové vzory vyšité či natisklé.

Šálové deky

Obrovské šály, které připomínají deku nebo plášť, budou letos trendy. Ať už se rozhodnete pro tlumený styl, nebo si vyberete barevné vzory, zazáříte v každém případě. A výhoda? Můžete se do nich v pochmurném počasí pořádně zabalit!

Zdroj: Redakce, autorský text; Vogue, Glamour magazine; Náhledová fotografie: Oksana Taran/Unsplash

error: Content is protected !!