Matka plánovala skromnou oslavu prvních narozenin dcery, jenže omylem pozvala 487 lidí a pořádně se ztrapnila

Baby Boy Sitting on Floor with Tongue Out

Některé chyby jsou natolik citově bolestivé a ponižující, že je zaručeně uděláte jen jednou. Své o tom ví jistá kalifornská matka, která bude v budoucnu jistě mnohem obezřetnější. Na oslavu prvních narozenin své dcery totiž omylem pozvala všech 487 kontaktů, které měla uložené v telefonu.

Třicetiletá Emily Kingová plánovala, že oslava proběhne jen jako malé rodinné setkání v parku ve městě San Jose a účastnit se jí budou pouze nejbližší příbuzní a přátelé. Bohužel stačilo několik málo vteřin a vše bylo náhle jinak… „Právě jsem na oslavu prvních narozenin své dcery vytvořila na Evite (mobilní aplikace, pozn. red.) pozvánku, u které byla možnost „Importovat kontakty“, a já myslela, že si tak budu moct vybrat jednotlivá jména,“ svěřila se Emily ve virálním videu na platformě TikTok, které zakrátko nasbíralo desítky milionů zhlédnutí.

Místo toho se naimportovalo všech mých 487 kontaktů, a já je tak najednou všechny pozvala na narozeninovou oslavu,“ pokračovala Kingová, která se živí jako učitelka. „Nejenže jsem tak pozvala mého šéfa a všechny kolegy z práce, ale pozvánky byly odeslány pod jmény, pod kterými jsem si telefonní čísla uložila do telefonu,“ vysvětlila dál Emily s tím, že některé kontakty má v telefonu uloženy pod až znepokojivými přezdívkami, včetně „Derek Eye Roll (Derek – šilhavé oči)“ a „Jess Hit Her Car In Parking Lot (Jess – narazila do svého auta na parkovišti)“.

@twodachshundkings

If you recevied an invitation, no you didnt. 🫣

♬ original sound – Em, IV, Montie, & Ren

V závěru svého příspěvku apelovala na všechny, aby si zkontrolovali, pod jakými jmény mají své kontakty uložené a zamysleli se tak, co by se stalo, kdyby jim pod stejným jménem odeslali pozvánku na oslavu. „Budu si muset nejspíš pořídit novou identitu,“ zažertovala Kingová nakonec. O svém trapasu se Emily rozpovídala i pro americký server Today, kde prozradila, že oslavu prvních narozenin své dcery se snažila plánovat s předstihem, neboť je opět těhotná a v blízké době bude mít zcela jiné starosti: „Aktuálně jsem ve 20. týdnu těhotenství a chtěla jsem, aby si i tak dcera oslavu užila naplno,“ dodala Kingová se slovy, že původně měla v plánu rozeslat něco kolem 50 pozvánek. Téměř 500 pozvánek už ale bylo odeslaných, takže se Emily rozhodla oslavu nerušit.

Místo toho však rozeslala pozvánky všem, kteří jí na sebe během posledních let dali kontakt. Pro server Today se Emily dále svěřila, jak prožívala onen osudný moment: „Všechna krev mi vyprchala z těla,“ prozradila a dodala, že pozvánku na oslavu obdržely i její romantické známosti z mládí, včetně „Justina z Delta Sky Lounge“ a „roztomilého kluka z baru“. Příběh Kingové u lidí značně zarezonoval, což se odráží ve více než 24 000 komentářích, které jsou stále k vidění pod jejím videem. Dokonce se někteří z komentujících začali předhánět v co nejbizarnějších přezdívkách, pod kterými mají své kontakty uložené.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Today; Náhledová fotografie: Ivan Samkov/Pexels

error: Content is protected !!