Martin Dejdar moderuje nový pořad, který má nahradit ten Krampolův: Pořadu Nikdo není dokonalý je podobný

Martin Dejdar

Každý moc dobře zná pořad Nikdo není dokonalý, který léta moderoval Jiří Krampol (85). Ten už sice dávno skončil, letos ho však nahradil podobný pořad nesoucí název Kdo se ptá?. Moderuje ho Martin Dejdar (59).

Pořad Nikdo není dokonalý byl mezi diváky velmi oblíbený, dokonce by se dalo říct, že se stal nezapomenutelným. Natáčel se v letech 1997 až 2005 a obnovy se dočkal v roce 2010. Od té doby se už pokračování ale nenatočilo.

Diváci, kteří měli pořad Nikdo není dokonalý rádi, mohou dát šanci podobnému pořadu Kdo se ptá?, který se od 21. června vysílá na Primě, a to v hlavním vysílacím čase ve 20:15 hodin. Záludné otázky budou pokládat diváci skrze mobilní telefony celebritám, které budou odpovědi hledat ve své hlavě. Pořad bude mít 10 dílů.

„Myslím, že je to jedna z prvních show, kde se diváci mohou těšit sami na sebe, protože jsou to oni, kteří tvoří základní kámen této soutěže. Mohou se ptát na cokoliv. Svoji otázku, která musí mít jasně danou a nezpochybnitelnou odpověď, natočí na mobilní telefon a pošlou nám. Pak záleží, koho si soutěžící vylosují, uvidí se v televizi. To je veliké lákadlo pro diváky, a kromě toho všechny soutěžní dvojice tvoří lidé ze showbyznysu, herci, zpěváci, sportovci,“ prozradil pro Mediaguru Martin Dejdar.

Mezi zúčastněnými celebritami se objevila například Daniela Brzobohatá, Olga Lounová, Míša Tomešová nebo Iva Pazderková. Osobnosti mohou v soutěži vyhrát peníze, které jsou vždy určeny pro charitu.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Mediaguru, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!